Добкін: виборам у Харкові загрожує зрив

На думку губернатора Харківщини, напередодні місцевих виборів "будуть спроби переконати людей у тому, що вибори неправильні, що щось не так".

Губернатор Харківщини Михайло Добкін вважає, що в Харкові існує загроза зриву виборів.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками обласних організацій політичних партій, які беруть участь у виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

"У ході зустрічі представники політичних сил висловили впевненість, що вибори відбудуться чесно і відкрито", - йдеться у повідомленні. Також вони відзначили, що "в ході виборчого процесу не було відмічено ніякого адміністративного тиску з боку міської ради чи обласної державної адміністрації".

Водночас, зазначив Добкін, існує загроза зриву виборів з боку деяких політиків.

"Хочу поділитися з вами своїми побоюваннями, що можуть бути спроби зривів. Якщо не вийде зірвати, значить, будуть спроби переконати людей у тому, що вибори неправильні, що щось не так", - зазначив він.

"Я обіцяю, що ми не допустимо ніяких спроб підмінити або зіпсувати бюлетені, протоколи. Я максимально зацікавлений у цьому. Президент України поставив завдання провести вибори максимально чесно, і ми це завдання виконаємо", - сказав Добкін.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила про незаконне виготовлення у Харкові виборчих бюлетенів і закликала Генпрокуратуру порушити за цим фактом кримінальну справу.

Проте в міліції пояснили, що на харківському поліграфкомбінаті було надруковано 12700 "зайвих" бюлетенів для виборів, у зв'язку з технологічним процесом їх виробництва, щоб фарба вийшла на передбачений стандарт.

Читайте також:

Експерти знають, хто переможе на виборах у Харкові

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: