Добкін відправив 20 чиновників у Сінгапур переймати досвід

За словами Добкіна, він виконує доручення Януковича і одним з перших в Україні відправляє "молодий десант для отримання абсолютно інших знань".

22-28 травня делегація з 20 державних службовців Харківської області відвідає Республіку Сінгапур, де буде вчитися в Коледжі державної служби Сінгапуру. Про це повідомили у прес-службі Харківської облдержадміністрації.

До складу делегації увійшли представники підрозділів обласної державної адміністрації, виконкому міської ради, районних державних адміністрацій, депутати міської та обласної рад.

Перед від'їздом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зустрівся з членами делегації, побажав їм ефективної навчання та успіхів у подальшій роботі.

 "Ми виконуємо доручення президента Віктора Януковича, і одними з перших в Україні відправляємо наш молодий десант для отримання абсолютно інших знань", - сказав Добкін.

"Ви одними з перших отримаєте можливість зовсім по-новому подивитися на систему державного управління, - додав Добкін, - і це разом з вашими працьовитістю і відповідальністю дасть вам в майбутньому гарні можливості для кар'єрного зростання".

Як повідомляється, в ході навчання молоді фахівці ознайомляться з сучасними моделями державного управління в питаннях сталого розвитку територій та міст, бюджетного та ресурсного менеджменту, а також управління у сфері муніципального житлово-комунального господарства.

Крім цього, зазначили у прес-службі, харківським держслужбовцям будуть представлені основи унікальної концепції ефективного державного менеджменту, яка стала одним з важливих умов стрімкого економічного зростання Сінгапуру, повідомили в прес-службі.

Читайте також:

Харківські держслужбовці повчаться в Сінгапурі боротьбі з корупцією

Добкін засудив провокаційні дії ВО "Свобода" у Львові

Комуністи оголосили Добкіна посібником українських неонацистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: