Добкін засудив провокаційні дії ВО "Свобода" у Львові

Добкін засудив дії націоналістів у Львові під час святкування Дня Перемоги, назвавши це диким вандалізмом та наругою, а також пообіцяв 22 червня приїхати до Львова, щоб вшанувати пам'ять жертв ВВВ.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін дав негативну оцінку подіям, що сталися у Львові в день святкування Перемоги над фашизмом.

"Як громадянин і патріот хочу заявити рішучий протест проти дій групи провокаторів, які влаштували вакханалію під час святкування Дня Перемоги 9-го травня 2011 року у Львові. У мене як людини, діди якого воювали проти нацизму, події у Львові викликають огиду і є нічим іншим, як диким вандалізмом і наругою над пам'яттю мільйонів полеглих у боях невинних жертв гітлеризму. Упевнений, що ті ж почуття переживає і переважна більшість українців", - заявив голова ХОДА.

Добкін висловив надію, що українське суспільство виявиться достатньо зрілим, щоб впоратися з погрозами неонацизму та провокаціями, і пообіцяв 22 червня - в день початку війни - вшанувати пам'ять загиблих у Львові.

"Визнаючи право кожного на свободу вираження та підтримуючи дискусію в суспільстві з приводу важкої спадщини комуністичного режиму, я, тим не менше, вважаю те, що сталося провокацією групи місцевих неонацистів, які перевіряють наше суспільство на зрілість. Україна, як і весь цивілізований світ, святкує в цей день перемогу над абсолютним злом, і ми - представники нації-переможниці - повинні дати непримиренний відсіч спробам реанімації фашизму. Сподіваюся, що ці слова дійдуть до молодих людей, одурманених помилковими закликами, і беру на себе зобов'язання 22 червня 2011 - у день початку Великої війни - прибути до Львова разом з ветеранами зі сходу України, щоб спільно вшанувати пам'ять загиблих за свободу нашої батьківщини і всього людства", - зазначив губернатор Харківщини.

Як повідомлялося раніше, у Львові відбулися зіткнення між членами ВО "Свобода" і демонстрантами з георгіївськими стрічками. У результаті бійки зав'язалася стрілянина, а також бійка з камінням, є поранені.

Читайте також: 

У центрі Львова палять і топчуть червоні прапори, міліція не реагує

У Львові свободівці закидали беркутівців камінням

Російські націоналісти розгорнули червоний прапор у Львові

"Свобода" звинуватила регіоналів у пораненні свого активіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: