Добкін зізнався, що до ПР "штучно заганяли вчителів"

Глава Харківської ОДА Михайло Добкін заявив, що випадки, коли вчителів змушували вступати до лав "регіоналів", були помилкою і відповідальна за це людина "отримає по голові".

Губернатор Харківщини Михайло Добкін не виключив, що в області мають місце випадки, коли вчителів - під загрозою звільнення - змушують вступати до Партії регіонів.

Випадки тиску на освітян Добкін пояснив кадровою проблемою в Партії регіонів і бажанням окремих партійців вислужитися перед партійним керівництвом.

"Я не виключаю, що такі ситуації були, але це не система. Нам не потрібні тотальні збори вчителів до Партії регіонів. Я думаю, що та людина, яка, щоб виглядати гарно в очах свого керівництва, допустила цю помилку, - а це помилка, тому що не дає нам прихильників, а лише відштовхує людей, - отримає по голові і буде вигнана", - сказав Добкін.

Губернатор пообіцяв, що "людина, яка штучно заганяє до Партії регіонів" вчителів, буде, як мінімум, понижена за посадою.

Раніше освітяни Харківської області та місцева опозиція заявляли, що "через небажання вступати до Партії регіонів звільняють керівників шкіл". Натомість, чиновники з управління освіти таку інформацію категорично заперечували.

Читайте також:

Партія регіонів висунула Кернеса в мери Харкова

Азаров похвалив Добкіна за вичищений Харків

ПР буде першим номером майже у всіх виборчих списках

Українці зарахували Добкіна до числа найулюбленіших губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: