Добкін звільнив чиновника, який побажав ветеранам "швидше здохнути"

Добкін звільнив працівника своєї приймальні, який побажав ветеранам: "Щоб ви, діти війни - бл .. ді, швидше здохли!", а його начальнику оголосив догану.

Губернатор Харківщини Михайло Добкін звільнив працівника своєї приймальні, який обматюкав ветеранів, а його начальнику оголосив догану.

"За інформацією, яка з'явилася в ЗМІ, була призначена службова перевірка, яка, на мій превеликий жаль, підтвердила всі факти, доведені ЗМІ до широкої громадськості. Для мене це неприйнятна ні в якому разі ситуація", - сказав Добкін.

Добкін вибачився перед всіма ветеранами, які "опосередковано отримали занадто багато негативних емоцій від події".

Нагадаємо, у четвер 3 лютого голова ветеранської організації Куп'янська Ніна Антонович супроводжувала до Харкова на особистий прийом до голови облдержадміністрації жителя с. Сельнікова Куп'янського району Івана Кулика - інваліда першої групи Великої Вітчизняної війни.

За словами Ніни Антонович, на прийом до Добкіна вони не можуть потрапити вже близько трьох місяців. Не виключенням став і четвер, коли всупереч графіку особистого прийому, розміщеному на офіційному сайті ХОДА, Добкін на прийом громадян не з'явився.

У теж час, працівник приймальні Харківської облдержадміністрації, який представився ветеранам з Куп'янська головним спеціалістом Володимиром Ляхом, неадекватно відреагував на обурення ветеранів.

"Щоб ви, діти війни - бл...ді, швидше здохли!" - дослівно процитувала харківським журналістам фразу, адресовану ветеранам працівником приймальні облдержадміністраціі, Ніна Іванівна.

Читайте також:

У Добкіна ветеранів зустріли матом і побажали скоріше здохнути

Віце-прем'єр Клюєв вишпетив київську владу, простоявши 1,5 години в заторі

Міністр обматюкав журналістів: От б...дь с...ки, пройти не можна!

Москаль послав на х.. адвоката, яка заявила про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: