Дочка Черновецького очолить пансіонат для пенсіонерів

Дочка Київського міського голови Крістіна Черновецька очолить комунальне підприємство "Кращий будинок".

Дочка Київського міського голови Крістіна Черновецька очолить комунальне підприємство "Кращий будинок". Про це пише "Газета "24" в своєму номері від 26 січня 2009 р.

Видання, посилаючись на слова самого мера Леоніда Черновецького, повідомляє, що їй вже обладнали кабінет по сусідству з батьківським, у будівлі міськадміністрації на вул. Хрещатик, 36.

Газета нагадує, що з недавнього часу Черновецький призначив свого сина Степана куратором за всіма тендерними закупівлями, а це близько 5 млрд. грн. на рік з бюджету.

25 грудня 2008 року 71 депутат Київради на засіданні сесії підтримали проект рішення про створення в столиці комунального підприємства “Кращий будинок”, яке буде пансіонатом для проживання самотніх пенсіонерів. Рішення ухвалювалося за участю Черновецького. Згідно з його поясненнями, літні люди переселятимуться за бажанням в такі пансіонати, при цьому їхні квартири залишатимуться у власності пенсіонера. Разом з тим, міська влада матиме право здавати цю квартиру в оренду. Так, якщо оренда коштуватиме 500 дол. на місяць, то, за словами мера, "за 100 дол. бабуся (у пансіонаті) буде їсти ікру, ананаси і одержуватиме медичне обслуговування".

У свою чергу Блок Віталія Кличка закликав Київраду скасувати рішення про створення комунального пансіонату для старих “Кращий будинок”. У блоці зазначають, що відповідну пропозицію було внесено з голосу, без обговорення і вивчення цього питання у профільних комісіях.

У блоці відзначають, що невідомо, як "умовлятимуть" потенційних прихильників мера залишити свої квартири, і не виключено, що “через спалах безмежної любові до Черновецького” вони залишать своїх дітей і внуків без житла.

Читайте також:
Черновецький придумав, звідки взяти ще грошей. З ліфтів
Тимошенко доручила простежити за Черновецьким
Черновецький обіцяє особисто вирішити усі проблеми зі світлом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: