Дочка "Газпрому" отримала дозвіл продавати газ в Україні

Річна ліцензія дозволить "Газпромзбуту" поставити українським споживачам до 7,5 млрд кубометрів газу за нерегульованим тарифом протягом року.

"Газпромзбут Україна" отримав ліцензію на постачання 7,5 млрд куб. м природного газу за нерегульованим тарифом.

Рішення про видачу ліцензії терміном на 1 рік ухвалене сьогодні на засіданні НКРЕ.

"Газпромзбут Україна" є дочірньою компанією російського ВАТ "Газпром". 24 квітня 2008 року НКРЕ видала компанії аналогічну ліцензію терміном на 1 рік.

Нагадаємо, заявку на видачу ліцензії на право постачання природного газу за нерегульованим тарифом з річним обсягом 7,5 млрд куб. м "Газпромзбут" подав минулого тижня.

Як повідомлялося, у квітні 2008 року НКРЕ видала ТОВ "Газпромзбут Україна" ліцензію на постачання газу терміном на 1 рік. Термін дії ліцензії закінчується 24 квітня. Річний обсяг поставок, закріплений діючою ліцензією, також становить 7,5 млрд куб. м.

У 2008 році “Газпромзбут Україна” продав українським підприємствам 3,35 млрд куб м газу.

У січні цього року директор “Газпромзбут Україна” Анатолій Подмишальський повідомив, що компанія планує продати в 2009 році промисловим підприємствам України близько 6 млрд кубометрів газу, що становить 25% від планованого споживання.

Він підкреслив, що “Газпромзбут Україна” продаватиме газ підприємствам за тією ж ціною, за якою газ продаватиме на внутрішньому ринку НАК “Нафтогаз України”.

“Інших цін не буде”, – запевнив Подмишальський.

Довідка. ТОВ "Газпромзбут Україна" – 100% дочірня компанія російського "Газпрому", створена для роботи на українському ринку на виконання угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між Україною і Росією від 12 березня 2008 року.

Нагадаємо, у січні цього року, вже після підписання газової угоди між "Нафтогазом" та "Газпромом", прем'єр Юлія Тимошенко заявляла, що "Газпромзбут Україна" обов'язково буде прибрано з українського ринку газу.

"Таких компаній в Україні не буде", - сказала вона, відповідаючи на питання про перспективи роботи на українському ринку цієї компанії.

Читайте також:

Українська дочка "Газпрому" просить дозволити їй і надалі продавати газ

"Нафтогаз" спростував інформацію про штраф з боку "Газпрому"

Росія визнала, що програла інформаційну війну з Україною

Дубина забув про лікарняне і домовився з "Газпромом" про газ на осінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: