Дочка медсестри Каддафі: мати не його коханка, а просто хороша медсестра

Галину Колотницьку Каддафі дуже шанує і навіть на день народження подарував статусний подарунок - годинник зі своїм фото на циферблаті.

Дочка нібито української коханки Каддафі Галини Колотницької стверджує, що ці чутки - маячня, а її мати - хороша медсестра, яку лівійський лідер дуже цінує.

За даними Wikileaks, коханка Каддафі Галина Колотницька народилася в Броварах, і Каддафі не може обійтися без неї в жодній поїздці. Дипджерела не виключають, що між ними є любовний зв'язок.

Газета "Сьогодні" зустрілася з 20-річною донькою Галини Колотницької Тетяною, яку мама зовсім недавно відвідувала, приїхавши у відпустку з Африки. Дівчина живе у бабусі в Броварах у 5-поверхової хрущовці.

"Моя мама - коханка Каддафі? Це маячня! Вона ніколи мені про це не говорила. Вона мені подзвонила, говорить, що теж в жаху від цих чуток, не розуміє, звідки взялася ці нісенітниці. Місця собі не знаходить, як і я! Мама просто працює у Каддафі медсестрою, на життя їй вистачає, плюс допомагає мені - я вчуся в КНУ на філології, вивчаю арабську", - стверджує дівчина.

За словами дочки, Галина поїхала до Лівії 9 років тому. У Києві одне агентство набирало медиків за кордон, у тому числі і до Лівії. У Києві жінка працювала у військовому госпіталі медсестрою.

У Лівії Галина спочатку працювала в госпіталі, а потім пішла на службу до Каддафі.

"Як це сталося, не знаю. Але у нього працюють й інші українки медсестрами. Мама не головна, а одна з них (за деякими даними, у Каддафі 4 медсестри-українки). Він чомусь не довіряє цю справу лівійкам", - каже дочка Галини.

До речі, особиста охорона Каддафі складається тільки з жінок.

За словами Тетяни, Каддафі дуже часто їздить у відрядження, а його мати завжди з ним, але в складі інших медиків. До речі, своє оточення в наметі жити він не змушує.

"Сам у наметі, а свита - в хороших готелях, якщо є можливість - в президентських номерах. А ще, Каддафі - адже він бедуїн, а тому дуже любить пустелю. Часто їздить туди відпочивати і бере свій почет з собою. А моя мати - наближена до нього людина, вона спілкується з ним особисто. І ось вони ставлять в пустелі намети і живуть там місяць-два. А в таких умовах, за такої спеки працювати важко", - стверджує дівчина.

Про Каддафі Галина відгукується добре. Каже - людина добра, але може бути суворим, коли потрібно.

Таня була в гостях у мами - жила в Лівії рік, після першого курсу. Квартира у неї своя квартира, 4-кімнатна.

За словами дочки, Галина нудьгує по будинку і хоче повернутися, але поки не знає, коли. Робота її влаштовує. Приїжджає сюди щороку.

За словами Тані, Каддафі її маму дуже цінує як медика: "Під час одного з останніх ділових візитів до України він зустрічався з моєю бабусею (мамою Галини). Подякував їй за таку гарну медсестру, як моя мама. Подарував наручний годинник. Не золотий, звичайний, але з фото Каддафі на циферблаті. Це дуже важливий статусний подарунок - такі годинники може дарувати тільки він. І той, хто їх носить, - наближений до нього людина. Такі ж є і у моєї мами - він їх подарував їй на день народження".

Нагадаємо, за повідомленнями американського посла в Лівії Джейна Кретза, яке було оприлюднене засновником Wikileaks Джуліаном Ассанжом, у почеті лівійського лідера Муаммара Каддафі значиться 38-річна "розкішна медсестра-блондинка" з України, яка нібито має величезний вплив на нього.

Читайте також:

Каддафі завів українську коханку

Італія назвала публікації WikiLeaks 11 вересня для світової дипломатії

WikiLeaks опублікував секретну переписку дипломатів США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: