Дочку Джарти призначили заступником голови Госпсуду Києва

В кадровому резерві на цю посаду числилися ще четверо суддів Госпсуду, проте усі вони написали заяви про те, що з різних особистих причин відмовляються претендувати на цю посаду.

Вища рада юстиції призначила Вікторію Джарти, дочку голови Ради міністрів Криму Василя Джарти, заступником голови Господарського суду Києва. Про це йдеться на офіційному сайті ВРЮ.

Раніше Рада суддів господарських судів України рекомендувала Вікторію Джарти на цю посаду. В кадровому резерві на цю посаду числилися ще четверо суддів Господарського суду Києва, проте усі вони написали заяви про те, що з різних особистих причин відмовляються претендувати на цю посаду.

Рада суддів господарських судів проголосувала за кандидатуру Джарти одноголосно. Відтепер вона відповідатиме за організацію роботи апарату суду.

У біографічній довідці на сайті Госпсуду Києва повідомляється, що Вікторія Джарти має 8 років стажу в галузі права. Вона працювала в Господарському суді Донецької області, де була призначена на посаду спеціаліста 2 категорії у лютому 2002 року.

У квітні  2002 року була переведена на посаду помічника судді, де працювала по грудень 2002 року. З грудня 2002 року - помічник першого заступника голови Донецького апеляційного господарського суду, де працювала по квітень 2008 року.

15 квітня 2008 року була призначена на посаду судді Господарського суду Донецької області строком на п'ять років Указом президента. 8 квітня 2010 року була переведена на посаду судді Господарського суду Києва.

Посада заступника голови Господарського суду Києва стала вакантною після того, як 3 березня Лариса Іванова була обрана суддею Вищого господарського суду України.

Нагадаємо, Вища рада юстиції наприкінці січня призначила на посаду глави Господарського суду Києва Артура Ємельянова, який раніше очолював Господарський суд Донецької області.

Читайте також:

Кримський прем'єр заробив за рік 150 тисяч

Прем'єр Криму звинуватив Росію у намаганнях зірвати курортний сезон

Кримського прем'єра Джарти прооперували в Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: