Доки діаспора протестує проти політики Януковича, в Нью-Йорку горить її офіс

Діаспора в США проводить акції протесту проти політики Януковича. Учасники акції сподіваються привернути увагу громадськості до ознак втрати Україною незалежності.

У Нью-Йорку загорівся офіс Українського конгресового комітету Америки. "Через пожежу в нашому домі, UCCA Національне бюро буде закрите, принаймні, до наступного тижня. Будівля в даний час недоступна ...", - повідомляє сайт української діаспори.

Як відомо українська діаспора в США проводить акції протесту проти політики президента Віктора Януковича. Глава української держави прибув до Америки для участі в засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Учасники акції сподіваються привернути увагу світової громадськості до тривожних ознак втрати Україною незалежності.

Українці Америки хочуть висловити Януковичу "обурення його політикою і свою підтримку незалежної і самостійної України, де громадяни мають право вільно висловлювати власну думку, знають і поважають свою культуру та історію".

Українська діаспора прагне продемонструвати світу, що "політика Януковича на посаді президента ставить під загрозу національну ідентичність і суверенітет України як держави".

Читайте також:

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Янукович запевнить США, що українська демократія в безпеці

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: