Доки російські генерали будують дачі у Криму, солдатам загрожують воші та паразити – розвідка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окупанти не виділяють гроші на прибирання військових містечок. 

Через призупинення фінансування послуг ЖКГ Чорноморського флоту РФ в окупованому Криму у військових містечках шириться загроза  поширення інфекцій та паразитарних захворювань.

Про це повідомляє прес-служба головного управління розвідки Міноборони України.

У повідомленні вказано, що санкційний тиск на РФ змушує російське окупаційне командування у Криму суттєво скорочувати витрати на утримання військових містечок, але не знижувати темпи благоустрою генеральських дач.

Так, протягом осені 2016 на півострові призупинили виділення коштів на забезпечення комунально-житлових послуг підрозділів Чорноморського флоту РФ, зокрема будівництво окремих об'єктів військової інфраструктури, охорону військових містечок , прибирання території військових містечок, вивезення сміття та лазнево-пральне обслуговування.

"З огляду на загрозу поширення інфекційних та паразитарних захворювань, медичною службою ЧФ РФ замовлені медичні препарати, у тому числі для лікування педикульозу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, скандальний співак та депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон заявив про те, що через фінансування анексованого Криму страждають бюджетні сфери РФ. Під час зустрічі із журналістами в Забайкальському краї Кобзон наголосив, що Росія взяла на свої плечі "надмірний тягар".

Залиште свій коментар

Вибір редакції