Документ: Данилишина затримали біля посольства

Копії протоколу чеської поліції свідчать, що Богдана Данилишина затримали неподалік українського посольства у Празі, на вулиці Шарля де Ґолля, 22.

Богдан Данилишин
УНІАН
Богдан Данилишин
Екс-міністра економіки Богдана Данилишина 18 жовтня затримали саме біля українського посольства у Празі. Про це свідчить копія протоколу чеської поліції.

У Генеральній прокуратурі України днями знову заявили, що Данилишина затримали в лікувальній установі Чехії, а не в посольстві, як стверджують адвокати Данилишина.

Однак із копії протоколу чеської поліції випливає, що Данилишина затримали саме неподалік українського посольства у Празі, на вулиці Шарля де Ґолля, 22. Прямо навпроти - українське представництво, яке розташоване на цій же вулиці за номером 29.

За даними кореспондента Радіо "Свобода", поруч лікувальних установ немає, є хіба що дитячий садок.

У протоколі затримання Данилишин наголошує, що добровільно приїхав на зустріч із представниками української прокуратури, щоб допомогти слідству.

Він також зазначає, що справа має політичний характер. Данилишин повідомляє, що його "переслідування" почалося після зміни влади в Україні і додає, що це стосується й інших урядовців.

"Доводжу до відома, що Україна переслідує невинних", - сказано у протоколі.

Із документа випливає, що перший раз чехи допитували Данилишина декілька годин - його затримали о 21:35 18 жовтня, а протокол допиту підписаний о 00:15 вже 19 жовтня.

Данилишин був затриманий 18 жовтня в Чехії. Генеральна прокуратура Україна вже почала процедуру екстрадиції.

Читайте також:

Данилишин злякався за своє життя і попросив захисту в Януковича

Тимошенко просить Чехію надати притулок Данилишину

Посольство України в Чехії зреклося Данилишина

Чехія може надати політичний притулок Данилишину

З’ясовано подробиці затримання екс-міністра Данилишина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: