Доля Тимошенко вирішиться завтра

Розгляд питання про недовіру уряду, про необхідність якого так довго говорила опозиція, відбудеться вже завтра.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин запропонував парламенту розглянути питання про недовіру уряду завтра о 14 годині.

Про це заявив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

За його словами, БЮТ на цю пропозицію погодився.

Крім того цей факт підтвердив і лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. Він заявив, що БЮТ готовий до розгляду цього питання і буде "боротися за те, щоб відставка уряду не відбулася".

"Завтра ми розглядаємо це питання і приймаємо рішення. Ми за відповідальне рішення. Є голоси на відставку – це голоси для створення нової коаліції та нового уряду – будь ласка", - сказав він.

Кириленко також повідомив, що питання ротації міністрів будуть розглянуті у ВР після розгляду питання про недовіру уряду.

За словами Кириленка, коаліція готова внести нові кандидатури на посади міністрів.

"Але було б некоректно і нетактовно ставити сьогодні питання у порядку денному, що ми наполягаємо на розгляді кадрових питань. Давайте поетапно все вирішувати. Відбудеться дійство у вівторок (резолюція про недовіру уряду), позитивне чи негативне, тоді пізніше ми скажемо за кадрові питання. Цілком можливий розгляд на цьому тижні кадрових питань", - зазначив він.

Нагадаємо, на негайному розгляді резолюції про недовіру уряду сьогодні наполягали міністр Кабінету міністрів Петро Крупко та лідер фракції ПР Віктор Янукович. Останній також вимагав, щоб під час звіту уряду у Верховній раді також був присутній президент і глави обласних рад.

Читайте також:

Уряд просить Верховну раду звільнити його вже завтра

Перепалка у ВР: Литвин пропонує "регіоналам" його розстріляти

Ющенко спілкується з Тимошенко тільки через телевізор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: