Доля українця, заблокованого в Непалі залишається невідомою

Український громадянин не виходить на зв'язок ні з іншими заблокованими в Непалі людьми, ні з посольствами України та Росії.

Група українських і російських журналістів, блокована маоістами в місті Даран в Непалі, сподіваються вилетіти додому вже в сьогодні, 6 травня. Проте невідомою залишається доля українського журналіста Олексія Буйко, який відокремився від групи кілька днів тому.

"Ми домовилися, що він нам звідти подзвонить. Але поки Олексій не зв'язувався ні з нами, ні з посольствами", - повідомила російська журналістка Тальяна Тоберт-Гребенщикова.

"З нами зв'язався посол Росії в Непалі Олексій Буданов, українське посольство, а також представники туристичного міністерства Непалу. Вони намагаються допомогти купити квитки, не дивлячись на те, що у нас немає документів і грошей. Літак вилітає завтра в дві години дня за місцевим часом", - додала вона.

За її словами, від міста Даран, в якому вони знаходяться, до аеропорту 50 км. "Поки ми не вирішили проблему, як туди добратися. Найскоріше, ми туди відправимося пішки, оскільки не знайшли ніякого транспорту. Йти туди близько 6,5 годин. Сподіваємося, що нам вдасться пройти і перешкоджати не будуть", - розповіла журналістка.

Тим часом Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Непалу через загальнонаціональний страйк в країні. Згідно повідомлення, з 1 травня на території Непалу продовжується загальнонаціональний страйк, організований Комуністичною партією непалу.

Основною вимогою непалських маоістів є відставка уряду країни, що діє, на чолі з прем'єр-міністром Мадхавом Кумаром непалом. "У зв'язку з вищевикладеним і можливістю розвитку силового сценарію в непалі вважали б доцільним рекомендувати громадянам України утриматися від відвідин вказаної країни найближчим часом", - заявили в МЗС.

Читайте також:

У Непалі заблоковані троє українців і росіянка

Один з найкращих альпіністів світу загинув у Гімалаях

У Росії затримали українця, який зазіхнув на корівник мільйонера-відлюдника

 

ВідеоМЗС України намагається визволити громадян з Непалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: