Перейти до змісту
Domino's Pizza активно розвивається у Львові і планує відкриття у інших містах України

Domino's Pizza активно розвивається у Львові і планує відкриття у інших містах України

Лідер з продажу і доставки піци - міжнародна мережа Domino's - відкрила у Львові свою третю піцерію, яка стала 43-ю в Україні. Львівська мережа була відкрита місцевими франчайзі.

На урочистий захід окрім власників завітали представники глобального офісу Domino’s Pizza із США, топ-менеджемент Domino’s Pizza Україна та навіть український силач та володар титулів "Найсильніша людина України" та "Найсильніша людина світу" Василь Вірастюк.

Як зазначив віце-президент Domino’s Pizza International, Фред Ланд, Domino’s у Львові має бути у кожному районі міста.

"Ми прийшли в Україну у 2010 році і спочатку фокусувалися переважно у Києві. Ми побудували там міцну бізнес-модель, - заявив на відкритті Фред Ланд. - Минулого року відкрили заклади в Одесі, а цього року – у Львові. Впевнені, що у Львові є куди рости нашій компанії, розвиватись та вдосконалюватись, і можна відкрити ще кілька закладів".

Domino's Pizza_реклама

У компанії зазначили, що мають амбіційні плани й на національному рівні та вже в цьому році Domino's відкриється одразу в декількох великих містах України.

"Піца – мабуть, найпопулярніша страва в усьому світі, тож ми вирішили, що найкраща піца має бути представлена й в Україні. Першу піцерію відкрили в Києві, а зараз по Україні вже працюють 43 піцерії Domino’s. У найближчі три роки плануємо подвоїти кількість закладів та відкрити Domino’s у Харкові та Дніпрі", – поділився генеральний директор Domino's Pizza в Україні, Андрій Романенко.

Domino's Pizza_реклама

Domino's у світі відомі ефективною та прибутковою для партнерів системою франчайзингу, яка стала одним із факторів швидкого зростання та становлення мережі у статусі світового лідера з продажу піци. Для забезпечення темпів розвитку компанія використовує провідні технологічні інновації в роботі, як доказ цьому, дохідність акцій Domino’s на Нью-Йоркській фондовій біржі перевищила таких гігантів як Google, Apple, Amazon, Tesla та Netflix.

Компанії Domino's Pizza належить відразу кілька світових рекордів. У 2017 році міжнародна мережа стала лідером з продажу піци, при цьому зберігши перше місце серед конкурентів по швидкості доставки. Адже Domino's гарантує доставку гарячої піци протягом півгодини з моменту замовлення. До того ж, незалежне дослідження виявило, що піца у Domino's – має значно більшу кількість сиру, ніж в інших мережах.

Domino's Pizza_реклама

Ознайомитися з більш детальною інформацією про компанію та подати заявку на франчайзинг можна на сайті biz.dominos.ua, який розроблений для бізнес-партнерів і франчайзі.

Інформаційна довідка

Domino's Pizza - міжнародна мережа піцерій, яка налічує 16 000 закладів у 90 країнах світу із загальною кількістю співробітників понад 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером. За 8 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито 43 заклади мережі у Києві, Львові, Одесі та Броварах. Ключовими перевагами мережі Domino's є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з доставки піци.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин