Донеччанина за розпивання пива на вулиці посадили на 10 діб

Після того, як 21-річного юнака тричі затримали за розпивання пива у громадських місцях, його посадили до СІЗО на 10 діб.

Мешканця міста Торез Донецької області за схильність до вживання пива в громадських місцях заарештували на десять діб.

Як повідомили в місцевій міліції, вперше 21-річного юнака співробітники патрульно-постової служби затримали ще навесні, тоді з ним провели виховну бесіду.

Але через кілька місяців він знову попався за розпиванням пива у громадському місці. Коли його затримали з пивом вдруге, то інкримінували адміністративне порушення і юнакові довелося заплатити штраф.

На початку липня співробітники ППС знову затримали цього ж юнака і склали на нього черговий адміністративний протокол, який був переданий до суду.

Розглядаючи справу, суддя врахував, що порушник неодноразово піддавався адміністративним стягненням, передбачених статтею 178 КУпАП, і виніс рішення про його арешт на 10 діб.

Покарання хлопець відбуває в ізоляторі тимчасового утримання Шахтарського міськвідділу міліції.

Нагадаємо, що в лютому 2010 року в Україні було ухвалено закон, який забороняє розпивати спиртні напої, у тому числі і пиво, в громадських місцях. При цьому за розпивання пива в пакеті правоохоронці мають прав навіть виписати подвійний штраф – за розпивання пива та за приховування правопорушення.

Читайте також:

Депутати хочуть заборонити українцям курити вдома

За розпивання пива в пакеті українцям виписуватимуть подвійний штраф

Юристи: штрафи за розпивання пива на вулиці можна легко оскаржити

В Україні зросли штрафи: за кинутий недопалок стягують до 1300 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: