Донеччина може демонтуватти радянські пам'ятники

Голова Донецької ОДА виступає за демонтаж пам'ятників особам, причетним до Голодомору в Україні.

Володимир Логвиненко
УНІАН
Губернатор Донеччини Володимир Логвиненко.
Голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир Логвиненко доручив головам міст і районів області до кінця року винести на розгляд сесій міських і районних рад питання про демонтаж пам`ятників і пам`ятних знаків особам, причетним до організації Голодомору1932-1933 років в Україні. 

Як передає кореспондент УНІАН, виступаючи на нараді в Донецьку, Логвиненко відзначив, що належного шанування пам`яті жертв Голодомору не може бути за збереження атрибутів старої радянської більшовицької системи. 

Губернатор наголосив, що вимагають вирішення ”питання, пов`язані зі встановленням пам`ятних знаків, хрестів та інших об`єктів у місцях масової загибелі людей з голоду”, а також питання ”демонтажу пам`ятників і пам`ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації і здійснення Голодомору”. 

Логвиненко запропонував керівникам міст і районів розглянути питання ”перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків і скверів у населених пунктах Донецької області, назви яких пов`язані з такими особами”. 

Водночас, наголосив голова Донецької ОДА, попри те, що ”треба готувати громадську думку”, ”остаточне рішення ухвалить громада”. 

”Прийде час, і наскільки таланту у нас стане підготувати людей, і люди підтримають, отоді завдання організувати і знайти кошти і виконати те, що вирішить громада…. На думку жителів області ми просто зобов`язані зважати”, - підсумував Логвиненко. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: