Донецька лікарня запросила Герман робити клізми і носити небіжчиків

Герман пообіцяла знайти лікарню для бідних і використати свою відпустку для того, щоб допомогти людям. У лікарнях вже чекають на VIP-санітарку: нема кому мити підлогу.

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман заявила, що планує тиждень своєї відпустки використати для роботи санітаркою в лікарні для бідних. У донецьких лікарнях кажуть, що із задоволенням узяли б Герман на роботу - робити клізми, мити кров в операційних та допомагати носити небіжчиків.

"Я планую тиждень відпочити в горах і тиждень попрацювати санітаркою в лікарні для бідних", - сказала Герман в інтерв’ю 15 липня.

На уточнююче запитання, в яких саме горах, Герман зазначила, що "якісь гори будуть". "Я думаю, десь після 25 числа знайти якусь лікарню для бідних і використати свою відпустку для того, щоб допомогти трохи людям", - зазначила заступник глави адміністрації президента.

У донецьких лікарнях кажуть, що із задоволенням узяли б Ганну Герман попрацювати санітаркою, оскільки робочих рук ніколи не вистачає. Як відомо, санітар - найважча і низькооплачувана робота. Графік може бути різний: доба через троє, денна або нічна зміни щодня. "Ставка санітарки звичайні 800 грн, а на руки виходить - 600 грн. Якщо у Герман немає медосвіти, то вона може працювати тільки санітаром. У обов'язки входить робити клізми, мити кров в операційних, якщо хто помре - то допомагати носити небіжчиків", - розповіла донецька медсестра Ганна.

За словами начальника відділу кадрів однієї з донецьких лікарень, Ольги, на добровільних засадах у Герман попрацювати не вийде: "Є правила працевлаштування. Потрібен паспорт, прописка, трудова книжка. Крім того, потрібно раз на рік проходити медкомісію - окуліста, психіатра, гінеколога, - і ставити відмітки в санітарній книжці".

Деякі лікарі поставилися до бажання Ганни Герман скептично. "Ця акція дуже нагадує те, як Віктор Ющенко штовхав машину і гасив пожежу лопатою", - сказав головлікар обласної лікарні на Західній Україні. Своє прізвище він попросив не називати, побоюючись неприємностей.

"Дуже хороша ідея! Якраз попрацювати санітаркою - для неї. Зробити більше їй не дадуть, оскільки уколи мають право ставити тільки медсестри. Митиме підлогу, виноситиме і чиститиме качки, пратиме білизну. Це якраз допоможе Герман бути ближчою до народу, може, стане краще розуміти, що людям потрібно", - розповів лікар столичної швидкої допомоги Антон.

Читайте також:

Герман радить Азарову стати пацифістом і не воювати з Інтернетом 

Януковичу порадили відправити Герман у відставку

Герман пообіцяла, що кортеж Януковича по людях стріляти не буде

Герман не хоче робити з дня народження Януковича національне свято

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: