Донецька влада підтримала політику Табачника

Донецькі депутати впевнені, що Табачник впроваджує в Україні європейські стандарти освіти, й тому вони виступили на його захист і підтримали його політику.

Донецька міська рада ухвалила рішення про підтримку політики міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

"Рішення було прийнято з метою утвердження європейських стандартів у вітчизняній освіті і підтримки пріоритетів громадянського суспільства", - йдеться у повідомленні офіційного сайта міського глави і міськради Донецька

Депутати звернулися до президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова з проханням "надати підтримку політиці Міносвіти і починанням Дмитра Табачника, захистивши його від несправедливих нападок і надавши міністру можливість спокійно займатися своїми прямими обов'язками".

Нагадаємо, опозиційні політичні сили неодноразово вимагали відставки Табачника, звинувачуючи його в українофобстві. Зокрема, міністра обвинувачували у зневажливому ставленні до української мови та культури.

Сам міністр неодноразово робив неоднозначні заяви. Зокрема, він вітав двомовність українського суспільства та вимагав не вшановувати такі історичні постаті, як Степан Бандера, роман Шухевич й Іван Мазепа, а також ініціював зміну змісту шкільних підручників з історії України.

Читайте також:

Табачник: двомовність українців - це багатство, від якого не варто відмовлятись

Табачник: жоден український письменник не зрівняється з Толстим чи Достоєвським

Табачник захоплений галицьким націоналізмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: