Донецькі комуністи повстали проти Партії регіонів

Комуністи звинуватили своїх союзників по провладній більшості у фальсифікаціях виборів і тиску. За їх словами, на Донбасі кандидатам в депутати від КПУ погрожують.

У Донецьку біля будівлі облдержадміністрації представники Компартії зібрались на мітинг проти фальсифікації місцевих виборів і тиску з боку Партії регіонів.

На мітинг прийшли близько 500 осіб. Мітингувальники розгорнули гасла: "Голосуючи, подумай, кому ти віддаси свій дорогоцінний голос" і "Сьогодні ти живеш так, як голосував учора".

Виступаючи на мітингу, перший секретар обкому КПУ в Донецькій області Микола Кравченко заявив, що на кандидатів до місцевих рад від КПУ чинять тиск, погрожують і шантажують місцеві влади Донецької області.

"Цинічно, нахабно, як катком, продовжують наїжджати на народ. Ми звертатимемося до Парламентської Асамблеї Ради Європи, до ОБСЄ, доводитимемо до відома світової громадськості, що в Донецькій області як було беззаконня, так і залишилося. В Партії регіонів сьогодні рейтинг 23%, а їм потрібно зробити його 80%", - зазначив Кравченко.

Народний депутат також додав, що на кандидата від комуністів на посаду міського голови Красногоровки Донецької області чинять тиск із боку управління МВС України в Донецькій області. "Дзвонили з управління кадрів обласного управління внутрішніх справ. Наш кандидат є працівником міліції, 23 роки відслужив у МВС. І сьогодні йому погрожують, говорять, щоб він або поклав заяву на стіл, або зняв кандидатуру. У такий спосіб сьогодні вирішують ці проблеми", - заявив Кравченко.

Зазначимо, що представники Компартії неодноразово скаржилися на тиск з боку своїх союзників по парламентській більшості напередодні місцевих виборів. Компартія навіть пригрозила після місцевих виборів вийти зі складу провладної більшості через утиски її активістів у Донецькій області.

Крім того, депутат від КПУ Леонід Грач заявляв, що Партія регіонів на місцевих виборах у Криму буде використовувати адмінресурс і намагатиметься фальсифікувати результати.

Читайте також:

Комуністи підозрюють, що їхнього кандидата в мери Макіївки вбили

Комуністи погрожують вийти з провладної більшості

 

КПУ: макіївська покидь вирішила провести вибори з битою в руках

У Донецьку опозицію і союзників ПР не допустили до складу виборчкомів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: