Донецькі студенти підтримали "високоосвіченого інтелігентного" Табачника

Студенти Донецького національного університету зі здивуванням та обуренням сприйняли вчинок студентки НаУКМА Дар’ї Степаненко і висловили підтримку главі Міносвіти Дмитру Табачнику.

Студенти Донецького національного університету обурились букетним ляпасом Дар'ї Степаненко міністру освіти Дмитру Табачнику і висловили підтримку чиновнику.

Про це повідомив студентський актив університету.

"Такий вчинок (букетний ляпас Табачнику) є прикрим не лише за своїм низьким рівнем культури, відсутністю елементарної вихованості, але й тим, що так званий "протест" відбувався на очах учасників і гостей Форуму міністрів освіти європейських країн. Ми переконані, що поведінка Дар’ї була спровокована не тільки особисто нею, а й певними політичними силами, які з першого дня перебування Табачника на посаді міністра додають зусиль до розколу у сфері вищої освіти нашої країни", - ідеться у повідомленні.

ВІДЕО: ЯК СТУДЕНТКА ВЛІПИЛА БУКЕТ В ОБЛИЧЧЯ ТАБАЧНИКУ

Студенти висловили вдячність міністрові за толерантне ставлення до студентки Дар’ї Степаненко, що є свідченням високого рівня духовної культури та гідності посадовця.

"Впевнені, українській спільноті треба пишатися такою високоосвіченою інтелігентною людиною, якою є Дмитро Табачник", - наголосив студентський актив.

Нагадаємо, 22 вересня активістка мистецького об'єднання "Братство святого Луки", студентка першого курсу факультету гуманітарних наук Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко в ході саміту міністрів освіти СНД вдарила по обличчю букетом квітів Дмитра Табачника.

Степаненко затримала міліція і доставила в дитячу кімнату міліції, оскільки нападниці ще не виповнилося 18 років. Пізніше Головне управління МВС України в Києві зобов'язало студентку з'явитися до суду.

Читайте також:

Табачник готовий до неприємностей в політиці

Регіонали звинуватили в букетній атаці на Табачника опозицію

Глава "Могилянки" назвав ляпас Табачнику провокацією проти університету

Опозиційні депутати пробили для студентів коридор у лавах Беркуту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: