Донецький адвокат хоче від Кучми мільйон гривень за "повішення за яйця"

У 2000 році адвоката Сергія Салова засудили до 5 років ув'язнення за нібито порушення закону в ході виборів президента в 1999 році. Проте пізніше Євросуд визнав вирок незаконним.

 Донецький адвокат Сергій Салов збирається пред'явити до екс-президента Леоніда Кучми судовий позов про відшкодування морального і матеріального збитку (не менше мільйона гривень). Причиною цього є "плівки Мельниченка", на яких Кучма нібито пропонує засудити Салова.

У 2000 році Салова засудили до 5 років ув'язнення за нібито порушення закону в ході виборів президента в 1999 році (Салов був представником Олександра Мороза). Проте пізніше Євросуд визнав вирок незаконним і присудив Україні виплатити Салову компенсацію.

У той же час на "плівках Мельниченка" голос, схожий на голос Кучми, обговорює з тодішнім донецьким губернатором Віктором Януковичем можливість вплинути на суддю, щоб засудити Салова (в ході цієї розмови Кучми нібито запропонував "підвісити його (суддю, який веде справу ) за яйця, нехай повисить цілу ніч").

Салов 23 березня відправив у Генпрокуратуру заяву з проханням порушити проти Кучми кримінальну справу за ст. 376 і ст. 377 КК (втручання в діяльність судді), а самого Салова, а також Януковича, на якого чинився тиск з боку Кучми, визнати потерпілими. Тоді він отримає право подати позов про відшкодування морального і матеріального збитку (не менше мільйона гривень).

Нагадаємо, у Генпрокуратурі визнали, що "плівки Мельниченка" вважаються доказами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Як відомо, Кучма зараз є обвинуваченим у кримінальній справі про вбиство Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Очної ставки Кучми і Мельниченка не буде

Герман заступилася за Кучму: їй боляче за того, на кого дали команду "фас"

Кучма не зрозумів, чому плівки Мельниченка визнали доказами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: