Донецький аеропорт захищає екс-агент ФСБ, якого українці жартома кличуть "пан Кацап"

"Правий сектор" воює під летовищем із легендарними раритетними кулеметами "Максим".

Серед захисників донецького летовища воює колишній агент ФСБ РФ, який влітку цього року перейшов на бік України. Ілля Богданов б'ється пліч-о-пліч із новими друзями з добровольчого корпусу "Правого сектора", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Спершу казали "пан Кацап", "Москаль". Зараз ми його вважаємо не за того, ким він був раніше, а за товариша, який нам допомагає в боротьбі за незалежність", - зізнаються українські добровольці.

На Іллю постійно намагаються вийти його колишні колеги з ФСБ. Здебільшого через соцмережі питають, чи не планує той повернутися до Владивостоку з покаянням.

"Покаятися? Перед ким покаятися? Перед Путіним покаятися?!", - обурюється росіянин.

ВідеоУкраїнські добровольці воюють з кулеметами часів Першої світової війни

Нині неофіційним оборонцям аеропорту з "Правого сектора" бракує амуніції, теплих речей, але найголовніше – зброї та набоїв. У підрозділа, де перебуває Богданов, всього два кулемети Калашникова.

Допомагати армійським підрозділам добровольцям доводиться з озброєнням часів Першої світової війни. Кулемет "Максим" допомагає успішно відбивати атаки бойовиків на летовище. Хоч важкий раритетний апарат важко пересувають і двоє чоловіків, тому про маневреність або наступальні дії в таких умовах говорити не доводиться.

"Тут мінімальна віддача та дуже далека відстань. Тобто на кілометр можна працювати. І він досить кучний", - знаходять плюси в подарованих доброзичливцями кулеметів бійці "Правого сектора".

Сьогодні в них видався чи не перший спокійний день за останні тижні. Від часу оголошення чергового перемир'я нападники під прапорами "ДНР" і справді зупинили атаки. Однак українські бійці втрачати пильності все одно не збираються.

Як уже повідомлялося, "Правий сектор" успішно допомагає "кіборгам" утримувати аеропорт Донецька.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: