Донецький губернатор не хоче надягати ношені труси голландського гея

Близнюк виступив против секонд-хенду в Україні і не розуміє прибічників ношеного одягу.

Голова Донецької обладміністрації Анатолій Близнюк вважає, що ті, хто виступає на захист секонд-хенду - це політикани, для яких "чим гірше, тим краще". Про це заявив донецький губернатор в інтерв'ю.

"Я говорю про тих людей, що, наприклад, вийшли на мітинги в захист секонд-хенду, і сказали: "Ми не хочемо Україні створювати додаткові робочі місця, ми не хочемо робити трикотаж, ми не хочемо шити взуття, ми хочемо тільки труси, що носив німець, потім угорець, потім поляк, а потім ще хтось у Голландії, якийсь член одностатевої родини. Ми будемо носити ці труси - це межа наших мрій", - так губернатор виклав аргументи захисників секонд-хенду.

На його думку, "не можна валити старе, поки не побудував нове. Є секонд-хенди. Не питання. Кому зручно носити після трьох чоловіків труси - нехай носить. Але держава повинна сказати своє слово".

Близнюк запевнив, що "у випадку прийняття нового Податкового кодексу, податок на прибуток для виробників легкої промисловості буде нульовим".

"А я б ще додав, що для тих, хто працює на секонд-хенді податок на прибуток має бути більше і треба ввести ще якісь додаткові навантаження", - заявив він.

"Щоб він в остаточному підсумку подумав, чи вигідно йому мати 1% замість тих "страшенних" прибутків, що він робить на ношених 5 разів трусах. Ви цього не бачите? А ви проаналізуйте шлях одних боягузів і подивіться, хто на цьому скільки заробляє", - сказав губернатор.

Нагадаємо, норми, якими забороняється ввезення в Україну товарів секонд-хенд, внесені до проекту Податкового кодексу. Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"У нас завозиться майже 2 кг секонд-хенду на людину. Хоч насправді під прикриттям секонд-хенду часто везуть просто контрабанду. Так, наприклад, завозиться новий одяг, який потім продається за комерційними розцінками. Але, якщо він новий - тоді треба платити мито, щоб для всіх на ринку були рівні умови", - наголосив Бродський.

У 2009 році в Україну було завезено товарів групи секонд-хенд в обсязі 73,5 тисяч тонн на суму 57 млн доларів, а за 6 місяців 2010 року вже завезено 39,6 тисяч тонн таких товарів на суму 39,3 млн доларів.

За даними Держкомпідприємництва, 80%секонд-хенду ввозиться як гуманітарна допомога, а одяг та речі, що були у використанні, ввезені на митну територію України в якості гуманітарної допомоги без сплати митних платежів, не можуть використовуватись в комерційних цілях.

Читайте також:

Норми про заборону секонд-хенду внесено в Податковий кодекс

Уряд хоче заборонити імпортний секонд-хенд

Кіркоров і Басков відкривають зірковий секонд хенд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: