Донецький губернатор: Янукович образив всіх людей

Губернатор Донеччини вважає, що від ветування Податкового кодексу Януковичем постраждають усі рядові українці.

Глава Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк вважає, що від збереження спрощеної системи оподаткування "постраждають всі люди", всі рядові українці.

Про це він заявив у понеділок, коментуючи ухвалення нового Податкового кодексу України з урахуванням пропозицій глави держави.

На думку Близнюка, підприємці своїми протестами домоглися від президента збереження спрощеної системи оподаткування для малого бізнесу, але тим самим урізали можливості держави для покращення життя всіх, хто сьогодні перебуває на бюджетному фінансуванні.

"Прийнявши вимоги страйкуючих, або не знаю, як їх назвати, людей, які там ночували на Майдані, держава недоотримає того, що вона планувала отримати в бюджет", - пояснив Близнюк.

За його словами, "плани на поліпшення життя бюджетників, ветеранів, людей, що звертаються до лікарень, дітей у школах та дитячих садках, просто плани держави в цьому питанні, чи амбіції (держави) будуть меншими".

При цьому губернатор підкреслив, що говорить не про якісь конкретні суми, а в цілому про ситуації, що склалася в економіці країни.

"Я говорю не про конкретні суми, я кажу про принцип - держава планувала отримати ці гроші і розділити їх на потреби держави. Тепер просто держава їх не отримає і держава не зможе зробити те, що вона планувала зробити", - підсумував Близнюк.

Нагадаємо, 3 грудня Віктор Янукович підписав прийнятий парламентом Податковий кодекс, в якому враховані зауваження президента щодо спрощеної системи оподаткування.

Президент запропонував виключити норми про те, спрощенець має мати не більше 4 найманих працівників, а обсяг доходу не перевищувати 600 тисяч гривень.

Також він просив ВР виключити главу, яка встановлює обмеження на види діяльності, на які поширюється система спрощеного оподаткування.

Як повідомлялося раніше, 30 листопада президент наклав часткове вето на Податковий кодекс.

Верховна рада 2 грудня ухвалила внесені президентом поправки до документу. Поправки зберігають чинну спрощену систему оподаткування суб'єктів малого підприємництва.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

Підприємці витратили на "податковий майдан" 100 мільйонів

"Свобода": допит однопартійців у МВС - репресії українофобського режиму Януковича

Почалися звільнення авторів Податкового кодексу

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: