Донецький суд вдруге відмовив Бандері у званні Героя

Оскаржити позбавлення Бандери звання Героя намагалися більше двадцяти людей, серед яких екс-президент Віктор Ющенко, голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок і онук лідера ОУН.

Донецький апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Донецького окружного адміністративного суду про визнання незаконним указу президента Віктора Ющенка щодо привласнення звання Героя України провідникові ОУН Степану Бандері.

"Усі апеляційні скарги залишити без задоволення. Рішення (Донецького окружного адмінсуду) залишити без змін", - говориться в рішенні суду.

Апеляційні скарги на рішення Донецького окружного адмінсуду подавали більше двадцяти людей, серед яких екс-президент Віктор Ющенко, голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок і онук лідера ОУН Степан Бандера-молодший. З 23 апелянтів на винесенні ухвали суду був присутнім тільки один, а представники Тягнибока і Ющенка на суд взагалі не прийшли.

Як відомо, 2 квітня донецький суд визнав незаконним указ президента Віктора Ющенка про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України.

Позивач, донецький адвокат Володимир Оленцевич побудував позов на тому, що указ Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя був виданий з порушенням норм у зв'язку з тим, що Бандера ніколи не був громадянином України.

Адвокат онука лідера ОУН Степана Бандери-молодшого намагався довести, що Бандеру можна вважати громадянином України, оскільки той сам є автором Акту проголошення Української держави у 1941 році у Львові і громадян тієї держави слід також вважати громадянами України.

Читайте також:

У київській школі Бандеру і Шухевича назвали радянськими партизанами

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Бандерівці ініціюють міжнародну кампанію проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: