Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донецький університет розпочав навчальний рік у Вінниці і добирає на перший курс студентів

Хто не дістав можливості навчатися у виші – має шанс надолужити втрачене.

Студенти та викладачі Донецького університету розпочали навчальний рік із запізненням. Заклад переїхав із контрольованого бойовиками Донецька до Вінниці, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Навчальні аудиторії мали розмістити на території колишнього діамантового заводу. Проте переобладнати кабінети та гуртожитки вінницька влада не встигла.

Тому навчання почали дистанційно – перші завдання від викладачів студенти отримують по інтернету. Попри це, студенти не шкодують про переїзд з охопленого війною регіону.

"Більшість людей, які залишилися там, навчатися у том університеті – це через те, що у них немає грошей сюди переїхати, зовсім немає грошей. Є відсоток людей, дуже малий, мабуть відсотки два з тих, які там залишилися, вони дійсно хочуть навчатися у тому університеті, отримати невідомо який диплом", - розповів студент Павло.

Загалом Донецький національний університет розрахований на 14 тис. студентів. Через війну на Донбасі у навчальному закладі недобір, тож під час розпалу навчального року адміністрація ще приймає заяви на зарахування до університету.

Зараховують студентів за результатами ЗНО.

"Я думаю, що втрат з точки зору якості навчального процесу не буде, незважаючи на всі труднощі. Звичайно, є проблеми, люди ще не облаштувалися, аудиторії, можливо, не готові так, як вони повинні бути готові", - прокоментував ситуацію міністр освіти та науки України Сергій Квіт.

Як уже повідомлялося, у Донецькому національному університеті сьогодні свято першого дзвоника.

Відео Навчальний рік із запізненням почали студенти та викладачі Донецького університету

Залиште свій коментар

Вибір редакції