Донецьк домовився з Азаровим, що платитиме в бюджет країни удвічі менше

Влада Донецька досягла домовленості з урядом про те, що її відрахування до державного бюджету зменшаться на 160 мільйонів гривень.

Донецька міська влада попередньо домовилася з Кабінетом міністрів про зменшення відрахувань з міського бюджету до держбюджету в 2010 році на 160 мільйонів гривень, - тобто майже удвічі.

"Ми продовжуємо працювати з Кабінетом міністрів, з Міністерством фінансів за основними показниками бюджету 2010 року. 12 і 13 квітня відбулися мої зустрічі з керівництвом Мінфіну. Є попередні результати - сума відрахувань зменшилася на 160 мільйонів гривень", - повідомив мер Донецька Олександр Лук'янченко.

Він уточнив, що раніше сума відрахувань становила 325 мільйонів гривень. Крім того, за словами мера, місто проводить переговори з Міністерством житлово-комунального господарства, щоб зменшити відрахування ще на 50 мільйонів і ці кошти направити на потреби житлово-комунального господарства.

Лук'янченко зазначив, що в місті необхідно невідкладно виконувати деякі роботи в комунальному господарстві.

"Зокрема, модернізація ліфтового господарства - ми за перший квартал 50 ліфтів модернізували за рахунок власних ресурсів. Але своїх ресурсів нам не вистачає - необхідно ще 300 ліфтів модернізувати. Є ще ремонт покрівель та ціла низка питань, пов'язаних з комунальним господарством", - сказав донецький градоначальник.

Читайте також:

На Донбасі подали 129 позовів проти героїзації Бандери і Шухевича

Київ накриє хвиля вихідців з Донбасу

За два місяці дефіцит держбюджету України склав майже 5 млрд гривен

Fitch підтвердив "негативний" рейтинг Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: