Донецьк хоче здобути звання "ділової столиці України"

Донецькі підприємці переконані, що від старого бренду "місто шахтарів" треба відмовлятися.

Донецьк претендує на звання "ділової столиці України". Як сподіваються автори ініціативи, це допомогло б створити привабливий міжнародний імідж та залучити інвестиції. Цю тему обговорять 19 березня міжнародні експерти.

Йдеться про новий бренд, з яким Донецьк має асоціюватися в Україні і на міжнародному рівні, сказав один з учасників проекту, директор консалтингової ліги Донбасу Борис Дудка.

Регіон має величезні промислові підприємства, але застарілі технології. Звичайно, що від старого бренду "місто шахтарів" треба відмовлятися, бо він вже економічно не працює. Але це цілком закономірний процес, зазначив Дудка. Світова практика свідчить, що зміна брендів час від часу дає великий економічний ефект.

Україна не має багатого досвіду в цьому питанні. Тому до роботи залучатимуться як вітчизняні фахівці, так і експерти з різних країн, додав учасник проекту.

За останні роки Донецьк став важливим осередком економічної влади в Україні, а з приходом нового президента держави – представника Донеччини – регіональна еліта отримала доступ до влади політичної. Тому цілком зрозумілі амбітні наміри формалізувати статус "ділової столиці", сказала віце-президент української PR-Ліги Олена Дерев’янко.

Утім, на її думку, конкурувати з Донецьком в цьому плані можуть і Дніпропетровськ, і Харків. Крім того, західному інвестору на карті України найбільше відомий Київ, який, в свою чергу, претендує на статус "ділової столиці Східної Європи". Тому зусилля Донецька в цьому напрямку можуть зіткнутися з певними бар’єрами, вважає Дерев’янко.

Читайте також:

На конкурсі читців віршів Шевченка переміг нігерієць

Донецький суд наказав зняти з будівлі МЗС прапор України

Газета донецької мерії опублікувала промову Сталіна про "ворожу буржуазію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: