Донецька облрада подала до суду на Кабмін

Проти уряду зареєстровано судовий позов у Донецькому адмінсуді: Донецька облрада вимагає від Кабміну виконання угоди про регіональний розвиток, яка була укладена в 2007 році.

Донецька обласна рада подала судовий позов на Кабінет міністрів України за невиконання угоди про регіональний розвиток.

Позов був зареєстрований 29 грудня в Донецькому окружному адміністративному суді.

15 вересня 2007 року між Кабінетом міністрів і Донецькою облрадою була укладена Угода про регіональний розвиток Донецької області. Потім угода була схвалена рішенням облради 5 жовтня 2007 року, зареєстрована Міністерством економіки України 15 жовтня 2007 року та опублікована 26 жовтня 2007 року у газеті "Урядовий кур’єр".

В угоді були розписані загальні заходи щодо пріоритетних напрямів, узгоджена діяльність сторін з розвитку і реструктуризації у регіоні вугільної галузі, створення ефективної системи у галузі охорони навколишнього природного середовища, розвитку мережі автомобільних доріг і транспортної інфраструктури, будівництва об`єктів водовідведення у населених пунктах тощо.

Предметом угоди визначена узгоджена протягом 2007-2011 років діяльність сторін щодо здійснення спільних заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування по реалізації у регіоні Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року.

За результатами виконання угоди в 2008 році обсяг недофінансування області склав 450,6 млн. грн.

Облрада просить зобов`язати Кабмін і Міністерство фінансів передбачити у проекті державного бюджету України на 2010 рік в повному обсягу кошти на фінансування даної угоди. 

Читайте також:

Генпрокуратура звинуватила голову Вищого адмінсуду в порушені присяги

Пенсійний фонд розіслав пенсіонерам листи – кому мають дякувати

Кабмін затвердив концепцію податкової реформи

Тимошенко вижене неугодних міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: