Донецький суд наказав зняти з будівлі МЗС прапор України

За позовом донецького адвоката Оленцевича суд заборонив МЗС використовувати кольори національного прапора для вивішування на будівлі міністерства.

Донецький апеляційний адміністративний суд зобов'язав Міністерство закордонних справ до 25 травня поточного року зняти з будівлі МЗС банер, "який містить у собі кольори Державного прапора України".

Рішення було ухвалене за позовом донецького адвоката Володимира Оленцевича, відомого також судовими позовами з вимогою заборонити екс-президенту Віктору Ющенку вживати алкоголь та лайливі слова.

У 2008 році Оленцевич звернувся в Донецький окружний адміністративний суд з позовом до тодішнього міністра закордонних справ Володимира Огризка про "неправильне" положення державного прапора.

Адвокат наполягав, що МЗС протиправно використовував кольори державного прапора України для виготовлення і розміщення банера на колонах будівлі міністерства як державної установи.

МЗС опротестував претензії Оленцевича, і Донецький окружний адміністративний суд визнав вимоги адвоката "безпідставними і надуманими".

Однак Донецький апеляційний адмінсуд, навпаки, прийняв сторону позивача. 6 лютого 2010 року МЗС одержав постанову Департаменту виконавчої служби, яким міністерство зобов'язувалося зняти жовто-блакитний банер.

У відповідь на це МЗС направив у Донецький адмінсуд заяву з проханням відстрочити виконання рішення суду, оскільки цьому перешкоджають погодні умови: металеві кріплення і конструкції, на яких змонтований банер, покрилися льодом.

Суд вважає аргументи МЗС таким, що заслуговує на увагу і відстрочив міністерству виконання судового рішення до 25 травня 2010 року.

Після цього терміну жовто-блакитний банер має зникнути з будинку Міністерства закордонних справ.

Нагадаємо, поруч із вертикальним банером кольорів українського прапору на будівлі МЗС також вивішений банер із символікою Європейського Союзу.

Читайте також:

На Запоріжжі п’яні дівчата сплюндрували й підпалили державний прапор

В одеському університеті мили підлогу жовто-блакитним прапором

За наругу над жовто-блакитним прапором саджатимуть на 3 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: