Донецький суд зобов’язав уряд профінансувати розвиток Донбасу

Донецька облрада просила суд визнати протиправною діяльність Кабміну в частині невиконання зобов'язань щодо розвитку області.

Донецький окружний адмінсуд визнав протиправними дії уряду та Міністерства фінансів і зобов'язав їх виконати фінансові вимоги обласної ради за договором про регіональний розвиток Донбасу.

Відповідне рішення було прийнято в ході відкритого судового засідання 3 лютого. Суд задовольнив вимоги Донецької облради в повному обсязі.

У своєму позові облрада просила суд визнати протиправною діяльність Кабміну в частині невиконання зобов'язань за договором про регіональний розвиток Донецької області, незабезпечення взаємодії центральних органів виконавчої влади з Донецькою облрадою й невключення до закону про держбюджет-2009 бюджетних призначень для фінансування договору в повному обсязі.

Облрада також просила визнати протиправною діяльність Мінфіну в частині невключення в проект закону про державний бюджет на 2009 рік і про внесення змін до держбюджету України на 2009 рік бюджетних призначень для фінансування загальних заходів договору в повному обсязі.

Крім того, облрада просила суд зобов'язати Кабмін й Мінфін передбачити в проекті держбюджету-2010 кошти на фінансування Договору про регіональний розвиток області в повному обсязі й з урахуванням коригувань, схвалених облрадою влітку минулого року.

Також Донецька облрада вимагає від Кабміну забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади і їхня взаємодія з Донецькою обласною радою у вирішенні питань соціального й культурного розвитку Донецької області.

За даними обласної ради обсяг недофінансування програм, передбачених договором про регіональний розвиток Донецької області, в 2008 році становив 450,6 млн гривень.

Читайте також:

Янукович: попереду всієї країни має бути Донбас

Янукович пригрозив "псевдоспостерігачам" своєю донецькою вдачею

Газета донецької мерії опублікувала промову Сталіна про "ворожу буржуазію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: