Доній прогнозує бойкот коаліції

Засідання політради партії НСНУ є спробою реваншу Віктора Балоги, якому не вдалося пролобіювати кандидатуру Івана Плюща на пост спікера - Доній.

Сьогодні відбудеться засідання політради партії "Народний союз Наша Україна". Як повідомив один з непідписантів-нунсівців Микола Оніщук, справжня мета зборів за участю президента – остаточно сформулювати коаліційну угоду.

Олесь Доній
УНІАН
Олесь Доній сумнівається у щирості деяких своїх колег
Член НУ–НС Олесь Доній вважає засідання політради спробою глави президентського Секретаріату відігратися за свою поразку минулого четверга на зустрічі фракції НУ–НС з Віктором Ющенком, в результаті якої кандидатом в спікери ВР був висунутий В'ячеслав Кириленко, а не фаворит Банкової і прихильник широкої коаліції Іван Плющ.

А тому, на його думку, можлива якщо не пряма, то непряма ревізія домовленостей про створення демкоаліції, мета якої – затягування часу. "Супротивники демкоаліції можуть переписати коаліційну угоду таким чином, що воно стане неприйнятною для інших членів блоку або для БЮТ", – припустив пан Доній в коментарі газеті "24", додавши при цьому, що, вочевидь, навіть якщо всі погодяться на нову редакцію угоди, то деякі непідписанти бойкотуватимуть створення коаліції своєю відсутністю.

Як стало відомо газеті "24" із компетентних джерел, один з непідписантів – Станіслав Довгий – днями виїхав за кордон нібито на лікування.

Нагадаємо, вчора інший непідписант – Юрій Єхануров опублікував лист-звернення до фракцій БЮТ та НУ-НС, у якому запропонував змінити, а також викреслити певні пункти коаліційної угоди.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: