Доній запропонував розпустити "Народну самооборону"

Депутат від "Народної самооборони" Олесь Доній запропонував розпустити свою групу у парламенті, оскільки її "формально не існує".

На існуванні "Народної самооборони" як громадського руху та групи у парламенті "тепер можна ставити крапку".

Про це заявив народний депутат від "Народної самооборони" Олесь Доній.

"Групи формально не існує. Її потрібно розпускати де-юре", - зазначив він.

За словами Донія, глава фракції Микола Мартиненко насправді сприяє "регіоналам".

"Він є немов "тіньовим" членом коаліції. Мартиненко зі Жванією залишаються бізнес-компаньйонами, і очевидно, що вони обговорювали питання про перехід до коаліції шістьох "НУНСівців ", - додав він.

За словами Донія, причина того, що регіонали активізували "рекрутування" нових "тушок", полягає в тому, що КПУ не підтримує зміни до виборчого законодавства. Отже, Партії регіонів не вистачає голосів на прийняття закону про місцеві вибори на новій - мажоритарно-пропорційною - основі, що дозволить регіоналам привести у владу в усіх областях більше своїх ставлеників.

Також депутат заявив, що ціна переходу в коаліцію становить 1,5 млн. доларів премії для кожного депутата.

"Меркантильні інтереси для всіх цих людей дорожче, ніж ідеологія", - заявив Доній. При цьому він відзначив, що "іржа" і далі буде роз'їдати фракцію НУНС, адже проти "ренегатів" не застосовують жодних санкцій - формально вони залишаються членами НУНС ".

Нагадаємо, вчора до коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи" приєдналися шість народних депутатів від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона". Зокрема, новими членам парламентської більшості стали Валерій Борисов, Давид Жванія, Олег Новіков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук та Володимир Марущенко.

Раніше народний депутат від НУ-НС Олександр Третьяков запропонував розпустити парламентську фракцію Блоку "Наша Україна – Народна самооборона".

Читайте також:

Партія Тігіпка наздогнала БЮТ в рейтингу сил, які пройдуть в наступну Раду

Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Янукович запропонував депутатам обмежити їх недоторканність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: