Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Корнета винаймає престижне житло у центрі Харкова та робить хлопцям коштовні подарунки

Дівчина запевняє, що не підтримує стосунки з батьком-терористом.

Донька луганського бойовика "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета – Марина – не підтримує стосунки зі своїм батьком.

Журналістам "Грошей" вдалося розшукати дівчину у Харкові, де вона вчиться в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на прокурора.

ВідеоЯкі стосунки з батьком в доньки глави "МВС" "ЛНР" Марини Корнет

Після розголосу інформації про неї дівчина змінила номери телефонів та ім’я у соцмережах, не ходить до вишу та не бажає давати коментарі.

За словами одногрупників, донька Корнета живе шикарно: винаймає квартиру в центрі Харкова за 20 тисяч грн та дарує своїм залицяльникам годинники за 10 тисяч доларів.

Дівчина запевняє, що з власним батьком не спілкується.

"У мене батьки розлучені, я не підтримую стосунки з батьком. У мене там родина – я їжджу додому до мами і бабусі", - зазначила Марина.

Одна з бабусь харківської студентки Марини мешкає у Чугуєві в Харківській області, тут безпечніше ніж у "ЛНР". Усі члени родини Корнета зараз далеко від батька. Він заздалегідь відправив всіх близьких родичів подалі від "квітучого" Луганська, який зараз контролює.

Як з’ясували журналісти, тепер у Корнета інша кохана – Наталя, від якої у нього двоє дітей: Ксенія та Кирило. Ксенія живе в Самарі, їй 12 років, вона обожнює кінний спорт та навчається в елітній російській школі.

Нагадаємо, раніше у виші ТСН розповіли, що вигнати Марину з інституту не можуть, бо вона громадянка України і сумлінно вчиться. Директор закладу від інтерв’ю відмовився, але не на камеру зізнався, що про біографію батька Марини не знав. Вступала вона на загальних підставах, а луганську школу закінчила із золотою медаллю. "Ще конфлікту на Донбасі не було, вона поступала з документом українським, все, як має бути, і ніяких підстав у відповідності до закону про освіту відмовити в прийомі ми не мали. У мене до неї, як до студента, жодних претензій нема", - пояснив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції