Донька нардепа винайняла для святкування дня народження корпус столичного університету Шевченка

Вечірка була оформлена в стилі радянських студентських гуртожитків і радянських частувань.

Українська телеведуча Тетяна Терехова на свій день народження влаштувала вечірку просто в стінах Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Гучний захід викликав обурення користувачів Мережі, оскільки студентів ВНЗ раніше відправили на "дистанційне навчання", тоді як незабаром було організовано розважальний захід.

25 січня телеведучій виповнилося 26 років, в суботу, 27 січня вона разом з друзями і колегами орендувала частину інституту для "студентської вечірки в гуртожитку". У зв'язку з цим, стіл був відповідний: сосиски, консерви, згущене молоко, картопля, пельмені та інші страви. Сама ж Терехова і її гості були одягнені у спортивні штани і шльопанці з шкарпетками.

З відео, які були викладені в Мережі, видно, що всі активно брали участь у конкурсах "найкращий студентський костюм з гуртожитку", в переодяганнях і в танцях.

На вечірці також були присутні дизайнер Катерина Сільченко, телеведучий Олександр Скічко з дружиною Єлизаветою Юрушевою, дизайнер Олексій Прищепа та багато інших.

Тетяна Терехова — українська теле - і радіоведуча, журналіст, національний коментатор "Євробачення". Закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (спеціальність "Міжнародний бізнес") і Київський національний економічний університет (спеціальність "Облік і аудит"). Згодом вступила на аспірантуру до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Є дочкою народного депутата Андрія Деркача і невісткою екс-спікера Верхвоної Ради Володимира Литвина.

Своєю чергою, директор Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Валерій Копійка зазначив, що Інститут міжнародних відносин завжди підтримує комунікацію зі своїми випускниками та вітає їхні ініціативи з влаштування дружніх зустрічей.

“Так вже протягом шести років, кожної третьої суботи вересня сам Інститут виступає організатором Великої Зустрічі Випускників разом з Фонд Розвитку ІМВ. Окрім цих щорічних зустрічей, випускники проводять ще ряд своїх - на базі ІМВ, або ж за її межами. Ardea Alba, Friendly People Клуб випускників ІМВ вже провели багато заходів і, до речі, більшість з них були благодійними та зробили багато суспільно-корисних проектів. Так, наприклад, вже були зібрані кошти на облаштування трьох інклюзивних дитячих майданчиків у Києві”, – йдеться у повідомленні на його сторінці у Facebook.

За словами директора, у січні до нього звернулися випускники з ініціативою зробити зустріч випускників та друзiв 27 січня за пiдтримки студентськоï платформи STUDWAY, яка і була проведена в суботу.

“Завдяки зустрiчi вдалося зiбрати кошти (49.785 грн) на стипендiальнi програми для талановитих студентів та (47.500 грн.) в ендаумент фонд ІМВ. Реалізовувати стипендіальну програму буде проект Studway, засновниками якого є саме наші випускники. "Студвей" – онлайн-видання про студентство”, – додав Копійка.

Він також наголосив, що будь-яких витрат на опалення та електроенергію ІМВ не мав, адже організатори самостійно забезпечили захід всім необхідним, а також генераторами.

“Зі свого боку, адміністрація ІМВ наголошує – ми завжди відкриті для спілкування не лише з нинішніми, але й колишніми студентами. Кожен може звернутися з ініціативою провести зустріч на базі ІМВ, так як це роблять в університетах по всьому світі. Ми усвiдомлюємо, що нашi випускники можуть проводити зустрiчi, студентськi заходи в рiзних локаціях Києва, але якщо цi заходи проводяться в альма-матер та мають соцiальну мету та можливiсть спiлкування, ми завжди це пiдтримуємо. Двері ІМВ відкриті для всіх!”, – додав директор інституту.

Варто зазначити, що раніше в Інституті міжнародних відносин офіційно повідомили, що у виші відбулася "зустріч випускників", а мови про святкування дня народження не було.

"На початку року до нас офіційно звернулися наші випускники з ініціативою провести в стінах alma mater зустріч випускників ІМВ, яких об'єднав спільний проект Studway. Це одне з найпопулярніших онлайн-видань про студентське життя, цікавий соціальний проект, засновниками якого були наші колишні студенти. Захід було проведено 27 січня 2018 року в приміщенні Інституту. Всі події відбувалися поза межами навчальних аудиторій, а всі витрати на проведення та електроенергія, були за рахунок організаторів... Адміністрація інституту була і залишається відкритою для спілкування з випускниками, ми будемо раді розглянути пропозиції про спільні проекти, заходи і зустрічі, як це роблять в університетах по всьому світу", – йдеться в повідомленні.

Раніше у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка спростували інформацію про "розпуск студентів до березня", зазначивши, що йдеться про дистанційне навчання.

"Центр комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка у зв'язку з появою в ЗМІ інформації про нібито "розпуск студентів Університету на двомісячні канікули" офіційно інформує про наступне: навесні 2017 року Студентський парламент Університету, як орган студентського самоврядування, звернувся до ректорату з проханням при формуванні графіка навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік врахувати можливість святкування студентами новорічно-різдвяних свят і скорочення часу перебування в навчальних корпусах в холодний зимовий період. В результаті... КНУ ім. Т. Шевченка сформував графік навчального процесу на 2017/2018 навчального року з урахуванням пропозицій студентського самоврядування", - йдеться в повідомленні.

Зазначений графік був оприлюднений на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу і доведений до відома викладачів, студентів та співробітників. Згідно з графіком, передбачена тривалість першого семестру від 1 вересня 2017 року до 31 грудня 2017 р. Зимові канікули почалися від 1 січня 2018 р. і триватимуть до 23 січня 2018 р.

Другий семестр триватиме від 24 січня до 30 червня 2018 р. В цьому семестрі передбачено аудиторне навчання від 1 березня до 8 червня 2018 р., проведення літньої сесії від 9 червня до 24 червня 2018 р.

"На період від 24.01.2018 р. до 28.02.2018 р. факультети та інститути планують проведення навчальних і виробничих практик за межами Університету, написання курсових і дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи. Такий графік погоджений з Первинною профспілковою організацією Університету та Студентським парламентом Університету", - підкреслюється в повідомленні.

Також зазначається, що оплата за послуги ЖКГ за січень була здійснена у встановленому порядку, а за лютий - частково здійснена передоплата.

"Просимо керуватися офіційною інформацією та не використовувати чутки, домисли, фейки", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Київський національний університет ім. Тараса Шевченка нібито скасував заняття до весни із-за відсутності коштів для оплати за тепло та електроенергію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація