У Дніпропетровську донька померлого затриманого підозрює міліцію у вбивстві

Доньку охоронця, який помер у міліції, досі не допустили до тіла її батька, зокрема, на його розтин.

Донька охоронця промислової бази, який помер після допитів у Амур-Нижньодніпровському райвідділі міліції Дніпропетровська, Наталія Нечай до сих пір не побачила тіла свого батька і підозрює, що його було вбито.

"Я зараз стою під будівлею моргу, де проходить розтин тіла батька (Валерія). Спочатку мені повідомили, що в РВВС помер взагалі мій брат Олег (він працював охоронцем разом зі своїм батьком Валерієм. Обидва якраз і були в РВВС)", - сказала жінка.

"Я просто не могла повірити в це. Пізніше в РВВС мені повідомили, що з братом все добре, а помер батько. У райвідділ мене не пустили. Весь день я просиділа на таблетках, а ввечері мені зателефонували слідчі і сказали, що сьогодні буде розтин і я можу приїхати. Але у вказаний час (ранок 21 жовтня) до моргу слідчі не приїхали", - розповіла вона.

"Патологоанатоми без них мене не пустили. Я кричала, вимагала у них, але вони сказали що можуть впустити мене з довідкою з РВВС, яка підтверджує, що я є дочкою покійного. Я тут же зателефонувала в РВВС, але там мене вже й слухати не стали, сказали: "Дівчинка, що ти мелеш!", і поклали слухавку. Я подзвонила в прокуратуру, де мені запропонували писати заяву. А в цей час в морзі вже провели розтин... Напевно напишуть, що смерть настала від серцевого нападу. Зараз мій чоловік відправиться з тілом додому, а я поїду скаржитися до прокуратури. Я не вірю, що мій батько помер своєю смертю", - впевнена донька померлого.

"Брата і батька допитували окремо один від одного, але з нами зв'язався один чоловік, який сидів у РВВС. Він сказав, що батька били в груди каскою, обмотаною ганчірками. Але він не хоче говорити про це офіційно. Тато вже переносив інфаркт та інсульт. А такі удари могли бути для нього смертельними. Власне, коли я дізналася, що помер батько, я вже почала підозрювати, що його били", - додала вона.

Нагадаємо, в Амур-Нижньодніпровський райвідділ міліції Дніпропетровська звернувся громадянин, який повідомив про те, що невідомий у період з червня по 6 жовтня проходив на територію промислової бази і таємно крав вироби з чорного металу.

Як з'ясувалося, охороняли базу три співробітники. На території підприємства встановлена камера, яка фіксувала, що крадіжки вироблялися як раз на період чергування двох із них.

20 жовтня о 10 годині ранку в Амур-Нижньодніпровський райвідділ міліції був викликаний один з підозрюваних охоронців. Вже за годину він відчув себе погано. Співробітники райвідділу викликали швидку.

Коли медики прибули на місце, чоловік вже помер. Лікарі констатували біологічну смерть. Під час огляду трупа прокуратурою району разом з судмедекспертами тілесних ушкоджень виявлено не було.

Під час опитування напарника покійного з'ясувалося, що неправомірних дій слідчі не застосовували. Однак у цей же час чоловік зазначив, що охоронець неодноразово скаржився міліціонерам на болі в грудях.

Читайте також:

В дніпропетровському відділку міліції помер підозрюваний

Прокуратура: міліціонери не вбивали студента в райвідділку

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

У севастопольському райвідділі міліції затриманого знайшли повішеним

Могильов: міліція не винна в загибелі студента в райвідділі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: