Донька померлої жінки з-під Конотопа показала результати тесту на коронавірус і звинуватила мера у фейках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка спростувала інфікування матері коронавірусом.

59-річна мешканка села Козацьке у Сумській області, яка лежала в одній палаті конотопської лікарні з померлою знахаркою, не була інфікована коронавірусом.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook її донька Олена Приходько і виклала фото результатів тесту ПЛР.

"Не могли змовчати, бо душа болить за найдорожчу людину - нашу маму, з якою не дозволили попрощатися, провести в останню її дорогу так, як вона того заслужила за роки свого життя. Бо боляче, коли в час важкої утрати через пусті обвинувачення замість підтримки ти підпадаєш під загальне цькування, коли знайомі відвертаються, коли замість слів співчуття чуєш звинувачення", - написала вона.

Водночас жінка запевнила, що не ображається на людей, які залякані інформацією, яка оприлюднюється ЗМІ.

"Адже це говориться офіційно, на ТВ - значить це правда. А все "дякуючи" голослівним заявам нашого мера, очільника нашого міста, який замість того, аби заспокоювати населення в такий важкий емоційно час тоді, коли навколо ми тільки і чуємо звідусіль про загрозу - він сіє паніку, робить піар і славу на чужому горі, використовує неперевірену або і взагалі вигадану власною уявою інформацію і несе її в масу, розголошує фейк на всю країну. Нашої мами не повернути, але ми не хочемо, щоб її останні хвилини життя були використані задля корисливих цілей, щоб пам'ять про неї була спаплюжена", - додала Олена.

Не могли змовчати, бо душа болить за найдорожчу людину - нашу маму, з якою не дозволили попрощатися, провести в останню...

Опубликовано Аленой Приходько Четверг, 2 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції