Донька Тимошенко: до суду звертатись марно, матусю, звертаюсь тільки до тебе

Донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр написала листа своїй матері, в якому висловила їй підтримку і пояснила причини своєї відмови від виступу в суді.

Євгенія Карр написала своїй матері Юлії Тимошенко листа, в якій висловила їй підтримку і пояснила відмову виступати в суді на її захист.

"Сьогодні я повинна була виступати в суді як захисник. Але я вирішила цього не робити. Я не буду звертатися до суду, тому що знаю, наскільки це марно. Сьогодні, Мамочка, я буду звертатися тільки до тебе", - сказано в листі Євгенії Карр, поширеній прес-службою БЮТ.

"Так вийшло, мамо, що сьогодні я твій захисник. Хоча і знаю, що ні чийого захисту ти не потребуєш. Раніше - і в дитинстві, і потім - завжди моїм захисником була ти. А сьогодні - я твоя захисниця. З одного боку , я пишаюся цим. Але з іншого - для мене це дуже незвично і боляче", - зізналася донька екс-прем'єра.

Вона також висловила переконання в тому, що Юлія Тимошенко - сильна людина.

"Але для мене ти - перш за все не лідер опозиції і не Великий Політик (вже вибач, що я так кажу). Для мене ти - моя маленька, улюблена мама. І я, може, як ніхто інший знаю, чого коштує ця сила, ця незламність, ця гордість. Я пишаюся тобою, мамо ... І коли ми приходимо ввечері додому після всього цього кошмару ... ми не плачемо, мама, чесно ... Ми - тримаємося, ми пишаємося тобою", - сказано в листі Тимошенко.

Євгенія Карр наголосила, що її мати невинна.

"Я не розбираюся в газових контрактах, я не вивчала Кримінальний кодекс, але зате я пам'ятаю, як ти навчила мене любити цю країну, я знаю, як Ти любиш її, я знаю, що ти ніколи і ні за що не зробила б боляче і погано Україні. Для мене це набагато важливіше, ніж сто тисяч кодексів, аргументів і кримінальних справ разом узятих", - заявила дочка Тимошенко.

"Коли я приходжу до вас з татом додому - мені вибігають назустріч усі твої собаки і ніби запитують - де вона? А я їх обманюю, кажу, що завтра прийде", - розповіла Євгенія Карр.

Вона заявила, що не просить милості у суду.

"Я просто хочу, мамо, щоб ти знала: що б не трапилося в цій залі, що б не трапилося в цьому світі і на цій Землі - правда все одно переможе. Переможе правда і добро, і інакше - не може бути. Я знаю , що все має бути добре і справедливо ... Я вірю в це. Ми - з тобою! Ми - все-все-все! Я люблю тебе, моя рідна матуся! Тримайся моя, рідна і мила!", - сказано в листі.

Раніше повідомлялося, що чоловік та донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Олександр та Євгенія повинні як і інші захисники виступатимуть в суді під час дебатів.

Нагадаємо,прокурори попросили суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

Читайте також:

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Адвокати знайшли у справі Тимошенко документи з неіснуючою в календарі датою

Донька Тимошенко: камера, в якій сидить мама, виглядає, як печера

 Литвин натякнув, що закон Януковича врятує Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: