Донори крові в Дніпрі врятували вже дві тисячі солдатських життів

На черговий заклик медиків відгукнулися сотні городян.

Від самого ранку близько півтисячі дніпрян відгукнулися на заклик лікарів і прийшли здавати кров для поранених бійців. Черги виникли на вулиці, у коридорах та біля операційних, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Небайдужих виявилося стільки, що вже за кілька годин після початку акції медики визнали – вони просто не в змозі прийняти так багато донорів. Від початку АТО через таку готовність дніпрян допомогти медики зібрали понад дві тонни крові, завядки чому вдалося врятувати більше двох тисяч бійців. Але запаси поступово вичерпалися. "Надходять із величезною крововтратою. І три, і п'ять літрів крові іноді доводиться переливати, щоб урятувати життя", - розповів головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.

ВідеоБлизько півтисячі жителів Дніпропетровщини прийшли здати кров для бійців АТО

Тим часом до міста привезли ще двох поранених бійців. В обох осколкові ушкодження. Один втратив око, в іншого численні травми кінцівок та тулуба. Військовий у реанімації обласної лікарні Мечникова. "Обстановка така, що можуть іще бути сьогодні. І велика подяка донорам. Кожна людина обирає можливість, яку може надати військовослужбовцям у захисті країни", - розповіла координатор евакуації поранених Тетяна Губа. "Відкривають очі, повертаються до життя, вони дивляться і відчувають, що вони не покинуті. Дай Боже, щоби моя кров когось урятувала, когось повернула до життя", - каже донор Світлана Гладкая.

Напередодні Дніпро прийняв кілька бортів із пораненими в АТО військовимиМедики обнадіюють, що загроз життю цих бійців немає.

Залиште свій коментар

Наступна публікація