Допоможіть дитині!

Восьмирічній Владі необхідна ваша допомога. Після ДТП у неї численні дефекти черепа, відсутня частина мозку, поганий зір, вільно рухатись не дають проблеми із хребтом. Грошей на лікування уже немає.

Восьмирічній Владі Тицко, яку збив водій-молдаванин і втік, знову потрібна допомога. Від часу нещасливого випадку усі витрати на лікування малої лягли на плечі батьків. Дитину витягли з того світу, втім, зараз, щоб зусилля не зійшли нанівець, дівчинці потрібен тривалий курс реабілітації. А родинний бюджет - вичерпано.

За свої вісім рочків Влада перенесла вже шість операцій. Після ДТП у неї численні дефекти черепа, відсутня частина мозку, поганий зір, вільно рухатись не дають проблеми із хребтом.

Відновити психіку та прибрати постійні головні болі та болі у хребті могли б курси масажу та дельфінотерапії. Ці тварини, кажуть фахівці, творять справжні дива. Після занять навіть діти із ДЦП починають рухатися і розмовляти.

Але на курс реабілітації у родини вже немає грошей. Кримінальна справа про ДТП не просувається, винуватець аварії своєї провини не визнає і коштів на лікування не відшкодовує. Потрібна невелика сума – усього 27 тисяч гривень, - але і її вже ніде взяти.

На операції батьки дівчинки уже витратили 15 тисяч доларів. Їм довелося брати кредити, тому зараз взяти гроші в кредит немає можливості.

Батьки кажуть – найгірше, що зволікати не можна, реабілітація дівчинці потрібна негайно. А родині уже ні в кого позичати і нічого продавати.

Контакти для небайдужих:

093-983-96-76 – мама Олена

066-180-56-76 – батько Олександр

Картка Приватбанку: 6762 4620 5336 9820

ВідеоЧи бувають дива і доброчинці?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: