"Допоможіть мені!": дідусь з Рівного викликав поліцію, бо не мав за що купити їсти

"Допоможіть мені!": дідусь з Рівного викликав поліцію, бо не мав за що купити їсти

У 88-річного чоловіка нещодавно померла дружина, а діти від нього відмовились.

В Рівному на вулиці Можайського 88-річний чоловік зателефонував на лінію 102, бо не мав за що купити їсти. На повідомлення чоловіка одразу зреагували правоохоронці.

Екіпаж поліції вирушив за викликом на вулицю Можайського. Там зустрів їх чоловік поважного віку. Рівнянин розповів, що його дружина недавно померла, діти відмовились і давно не навідують, а грошей на харчування немає. Єдиний, хто інколи допомагає з продуктами — це сусідка, інформують в пресслужбі патрульної поліції у Рівненській області.

"Мені потрібна допомога поліції! Допоможіть мені. Мені нема за що купити їжі", - звернувся з хвилюванням до правоохоронців дідусь.

Патрульні одразу поїхали до магазину, купили все, що замовив дідусь. І зв’язались з соціальними службами, працівники якої обіцяли навідати рівнянина найближчим часом.

"Одинокій людині у поважному віці, маючи певні проблеми зі здоров'ям та труднощі у самообслуговуванні — важко. Досить важко. Іноді до болю, чи то навіть до відчаю важко", - написала на своїй сторінці у Facebook патрульна поліцейська Іванна Бояківська.

дідусь з Рівного

Вона зазначила, що наразі самотнього чоловіка забезпечили продуктами та ліками.

"Дідусь наразі має що їсти, в хаті прибрано, ліки є, тримається більш-менш, поговорити любить, але поратися біля плити — ні. Тож підкріпити іноді старенького порцією гарячих страв — не завадить. З рештою, з допомогою небайдужих звісно, справляється", - написала Іванна Бояківська.

Патрульні зазначили, що взяли ситуацію з дідусем під контроль і пообіцяли надалі його відвідувати.

дідусь з Рівного

Нагадаємо, у Рівному чоловік ледь не згорів у квартирі, бо почав готувати їсти та заснув.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів