Допоможіть паралізованій вчительці стати на ноги!

Людмила втратила сім’ю в аварії, а сама опинилася в інвалідному візку. Медики дивуються: далеко не кожен хворий після таких душевних і фізичних травм може опанувати себе.

Людмила Лихогляд з родиною
33channel.vinnitsa.com
Людмила з сім’єю. До аварії
Півтора року живе у лікарні міста Калинівка на Вінниччині Людмила Лихогляд.

У автомобільній аварії вона втратила чоловіка і трирічного сина, а сама з численними переломами довго боролася за життя. Після складних операцій і тривалої реабілітації Людмила хвалиться досягненням - вона сидить, і вірить, що обов'язково зможе ходити сама.

Її дім тепер – травматологія райлікарні. На ноутбуці час від часу переглядає знімки своєї родини - чоловіка та малого Дениска. Їх не стало в жовтні 2009, у ДТП, за 200 метрів від дому. У їхній Жигуль влетіла іномарка, якою керував нетверезий водій. Три місяці сестра приховувала від Людмили звістку про загибель двох найрідніших людей.

Кілька місяців Людмилі давали антидепресанти, але згодом, порадившись зі священиком, вона вирішила від них відмовитися.

До хати, в якій вона жила з сім'єю, свекруха брати паралізовану Людмилу відмовилась. Старша донька, котрої того дня не було в машині, живе у родичів. Лікарі розуміють, що хворій просто нікуди виписуватись.

Людмила переконалась, що добрих людей набагато більше. Колеги зі школи, де вона викладала математику, назбирали грошей на реабілітацію. Тепер жінка може сідати і рухатись.

Наступним кроком до одужання має стати ще одна операція на хребті та реабілітація у спеціальному центрі. Лікування там коштує шалених, як на її пенсію, грошей. "Потрібно провести стимуляцію хребта і потрібно нейростимулятор в мозку поставити", - зазначають лікарі.

За два роки їй виповниться сорок. Доти Людмила мріє навчитися ходити та повернутися в школу. Уже зараз учнів, які провідують її в лікарні, вона  підтягує з математики.

ДОПОМОГТИ ЛЮДМИЛІ МОЖНА ТУТ:

Для гривневих надходжень

Призначення платежу:

для Лихогляд Людмили Олексіївни

ІПН: 2670204787

№ рахунку: 6762468290396625

МФО 302689

Рахунок 29242825530751

Вінницька філія КБ «Приватбанк»

ЗКПО 21724222

Мобільний тел. Людмили — 0674048248

ВідеоБезвихідь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: