Допоможіть повернути слух Богдану!

10-річному Богданові, глухому від народження, лікар під час обстеження пошкодила вушний імплант. Прилад давав змогу дитині повноцінно жити і займатися музикою. Вартість нового імпланта сягає 30 тисяч євро.

Звичайний медогляд обернувся бідою для родини Ляшенків з Чернігівщини. 10-річному Богданові, глухому від народження, лікар під час обстеження пошкодила вушний імплант. Прилад давав змогу дитині не просто чути, а й повноцінно жити і навіть перемагати на музичних конкурсах. Вартість нового імпланта сягає 30 тисяч євро і є непосильною для родини.

Перед початком навчального року хлопчика оглянула лор із місцевої поліклініки. Богданові з вуха вона хотіла дістати суху сірку. Бабуся, яка була у лікаря разом з дитиною, не може згадувати ту маніпуляцію без плачу.

"Коли вона порпалася, дитина кричала "Боляче!". А коли дістала і стала показувати мені, він затиснув вухо і: "Не чую". Відразу ж, при ній", - розповіла бабуся.

Лікар, який оперував Богдана у Києві, констатував - імплант більше не працює. Вартість нового сягає 30 тисяч євро. Першу операцію дитині зробили державним коштом, вдруге на безкоштовну чергу не ставлять. До того ж, повторну операцію треба зробити у найближчі півроку.

"Якщо нам упустити цей час, то ті досягнення, які були зараз здобуті ним і батьками, зруйнуються. І він втратить мовні навички", - розповів доктор медичних наук Олег Борисенко.

Після фатального медогляду, Богдан почав менше говорити. Але як і раніше грає на фортепіано.

"Він навчився читати по губах і тепер дивиться нам на губи і розуміє, що ми йому говоримо", - розповідає матір хлопчика Ольга Ляшенко.

Викладач музики у свою чергу, каже, що в Богдана абсолютний природний музичний слух.

На нову операцію коштів у Ляшенків нема. Навіть якщо вдасться юридично довести, що шкоду дитині завдали у поліклініці, з копійчаної зарплати лікаря на імплант можна збирати все життя.

Телефони мами: 097 622 70 30, 099 967 70 93 Ольга

Реквізити для допомоги:

ВАТ " Ощадбанк"
ЄДРПОУ 02760850
МФО 320122
відд.5400/043
р/р.37390004
Ляшенко Сергій Сергійович особ.рах.9954

На лікування Ляшенко Богдана

ВідеоДитині потрібна допомога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: