Допоможіть врятувати життя Полінці

Дворічна Полінка потрапила в пожежу і отримала опіки 65% шкіри. Стан дитини лікарі називають критичним. Батьки Поліни благають про допомогу, бо вогонь знищив не тільки всі гроші й документи, але й їх будинок.

Мати
Тетяна Апришко, мати Поліни, навіть не може побачити дочку в реанімації
Дворічна Полінка із селища Гірськ на Чернігівщині, яка дивом вижила після страшної пожежі, потребує допомоги небайдужих українців.

Дитина має опіки 65% відсотків тіла і перебуває в критичному стані. Надія на дорогі ліки і донорів. Родині Апришко медикаменти тепер не по кишені - разом із будинком згоріли всі документи і гроші.

Стан дитини до тепер вважають критичним. Полінка в реанімації, лежить на апараті штучного дихання. Її не показують навіть батькам. Окрім зовнішніх, зафіксували численні опіки внутрішніх органів.

Давати будь-які прогнози медики поки що не наважуються, якщо стан дитини вдасться стабілізувати, рекомендують батькам готуватися до тривалої реабілітації.

Пожежа у будинку спалахнула тоді, коли матір дитини, Тетяна, вийшла на 5 хвилин напоїти корову. Вогонь поширився миттєво. Господарі винять у цьому новий ремонт. Дерев'яну хату обклали цеглою, стіни у кухні вирівняли за допомогою пластикових панелей. За попередніми даними, там і сталося коротке замикання.

Полінка, якій щойно виповнився рік та 8 місяців, стала заручницею чотирьох стін.

Зайти у будинок жінка вже не могла. На крики збіглися сусіди. Андрій Лукаш, який саме гостював у сусідів, почув крики про допомогу, довго не вагався — облився водою та поліз у саме пекло. На пошуки дитини пішло меншехвилини.

"Дівчинка бігала із кутка в куток, ховалася від вогню. Її через дим не було видно. Я її гукав, а вона озивалася. Схопив і виніс. Це була якась секунда", - розповів він.

За п'ятнадцять хвилин згорів і весь будинок. Не лишилося ані меблів, ані одягу. Вогонь знищив документи та гроші. Рятувальники МНС приїхали вже на згарище.

Жителі Гірську відгукнулися на трагедію родини: здають кров, несуть батькам дівчинки гроші та продукти. Поки Апришки відновлюють свої документи, сусіди відкрили на ім'я Поліни рахунок для збору благодійної допомоги. За життя маленької українки може поборотися кожен із нас.

Реквізити для допомоги

Ощадбанк 3274
МФО 343240
р/р 2909199009
о/р 64062

код: 02767326

Призначення платежу - благодійна допомога
Отримувач - Апришко Поліна Андріївна

097 862 82 84 - Андрій Апришко (батько Поліни).


 

ВідеоДопоможіть врятувати життя Полінці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: