Допоможіть врятувати дитину!

П’ятирічна Юліана з Моршина страждає на ревматоїдний артрит. Дитина є інвалідом, їй необхідно дороге і тривале лікування.

Потрібна допомога. Палюк Юліана_3
У дитини артрити майже всіх суглобів
П’ятирічна Юліана Палюк з Моршина Львівської області потребує Вашої допомоги. Лікарі поставили дитині страшний діагноз - ювенільний ревматоїдний артрит, поліартрит з негативним резус-фактором.

Дівчинка є інвалідом: стан дитини важкий, обумовлений характерними артритами майже всіх суглобів. Крім шкоди суглобам, ця тяжка хвороба завдає шкоди ще й усім внутрішнім органам.

Дитина приймає гормональний препарат преднізолон, та імуносупресанти метатрексат, циклоспорин А і лефно в максимальних дозах. Така терапія є неефективною та негативно впливає на організм дитини. З початку прийому препаратів притупився фізіологічний розвиток дівчинки. В майже 6 років ріст в неї 99 см. Та, на жаль, це був єдиний метод лікування цього захворювання.

На даний час запатентовано новий препарат під назвою "Хуміра" (адалімумаб), яким вже успішно лікують дітей в Україні. Та, на жаль, батькам дівчинки препарат недосяжний, оскільки коштує він дуже дорого. Місячне лікування "Хумірою" становить 14 000 грн, а щоб досягти стану ремісії потрібний хоча б 1 рік безперервного лікування.

Щиро просимо Вас не залишити проблему без уваги.

Реквізити для допомоги

Львівська філія АБ "Укргазбанк"  

МФО 325967

Код ЄДРПО 3014414822 рахунок № 2620616354

З питань надання допомоги також звертайтеся за адресою: м. Моршин, вул. 50-річчя УПА 10 кв.32.

Тел. 0675894141 – мати дівчинки Вікторія Вікторівна Міхіна

Тел. дом. 0326060344

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: