Допоможіть врятувати життя Богдану!

Cто п'ятдесят тисяч євро коштує життя шістнадцятирічного хлопчака з Івано-Франківська.

Закордонні медики візьмуться врятувати життя Богдану Литвину, якому поставили діагноз "гібридна лейкемія". Операцію з пересадки кісткового мозку оцінили в сто п'ятдесят тисяч євро.

Богдан у дитинстві хворобливим не був, займався спортом – дотренувався до баскетболіста-розрядника. Зліг за якийсь місяць. Температура не спадала, з'явилася втома, біль у ногах. Лікарі поставили діагноз "рак крові".

Хлопець вже переніс дві високодозовані хіміотерапії. Попереду ще стільки ж. А потім - єдиний шанс на порятунок при такій хворобі операція з пересадки кісткового мозку. Зробивши запити до кількох європейських клінік, Литвини отримали позитивну відповідь з Італії. Та й донор вже є – рідна сестра.

От тільки ціна питання - сто п'ятдесят тисяч євро. Для родини - сума непідйомна. Батьки кажуть, їм навіть продати нічого. Працює тільки тато, мати постійно із сином у лікарні.

У свої 16 Богдан усвідомлює, наскільки страшна його хвороба . Але з усіх членів сім'ї він виглядає найбільшим оптимістом. Переймається не болями, а що навчання в училищі довелося закинути та не можна гуляти.

Часу у Богдана – не більше трьох місяців, поки триватиме курс хіміотерапії. Батьки просять всіх небайдужих допомогти зібрати кошти на лікування.

тел.: (098)921-55-36 - Оксана , мама

Реквізити для допомоги:

038 Ощадного Банку України

м.Івано-Франківськ

10008/038

Розрахунковий рахунок – 29092009

ЗКПО – 09336500

МФО – 336503

Особовий рахунок – 26201000172198

Призначення: Литвин О.В. На лікування сина

ВідеоШістнадцятирічному Богдану необхідна ваша допомога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: