Допоможіть врятувати життя дитини

Це може трапитися з кожним. Не проходьте мимо. Допоможіть врятувати дитину!

Настя Безуглая
Настя Безуглая
Місяць, лише місяць тому ця дівчинка була абсолютно здоровою. Попригунка, говірка дитинка, бешкетниця! 2,5 рочки — золотий час. Тато Настеньки — викладач фізики, креслення, інформатики, фізкультури і предмета з гарною назвою — захист Батьківщини. Мама працює медсестрою в одній школі з чоловіком. Такі молоді, такі щасливі. І не страшно, що зарплата 1500 і 700 грн, коли вдома мир, любов, кохана донечка. Як все ж таки життя може одразу змінитися.

У жовтні батьки помітили, що у дитини животик став, як ніби чаю напилась. Нічого не боліло, але, аби підстрахуватись, дитину повели до хірурга. У серпні дівчинка вже лежала в лікарні з харчовим отруєнням. Після цього боїться людей у білих халатах, як вогню. Побачивши хірурга, вона почала так надриватися, що неможливо було нормально промацати живіт. Лікар сказав, що найімовірніше це — грижа. Протягом тижня дитину зашіптували від грижі бабки, аж доки тато не намацав справжнє ущільнення в животику. Зі свого села батьки терміново поїхали до Шостки. УЗД і попередній діагноз - пухлина Вільямса. Настю направляють до Сум. Рентген, комп'ютерна томографія, УЗД, аналіз сечі і крові, направлення на біопсію в Київ. Тут діагноз не підтверджують і ставлять свій: нейробластома заочеревинного простору 4 стадії.

Після першої хімії у дитини погіршились аналізи. Малишка з бездонними, як небо, очима лежить на ліжку з величезним животом. Виріс за 3 тижні. Часто дихає. Дивиться в одну точку. Ліворуч і внизу живота — фіолетово-чорні гематоми. З двох боків — трубки для відкачування рідини з плевральної області. Відсмоктують приблизно 700 мл з 2х легенів на добу. Пупок заклеєний, бо потрапивши до лікарні дитина відчула такий стрес, що стала дерти його до крові, колупати нігті, кусати у кров губи. Настя практично перестала говорити.

Зараз дитині потрібно лікування, довге і дороге. Вже витрачено близько 12 000 грн. Дякуємо всім близьким, друзям, родичам, хто відгукнувся на біду родини і допоміг. А скільки ще знадобиться коштів? З досвіду відомо, що дуже і дуже багато. Родині зараз вкрай потрібна фінансова підтримка.

Багато хто відчуває в наш час дефіцит сенсу, духовний дискомфорт і якусь порожнечу. Саме благодійність дає той зміст, який дозволяє сказати: "Живу не даремно, роблю дійсно гідну справу". У наш час, коли безумовних цінностей замало, вона дозволяє зворушити душу, віддатися справі, почуватися значуще.

Не залишайтеся байдужими, допоможіть врятувати дитину. Велика мудрість каже: Врятуй одну людину, і ти врятуєш цілий світ.

Координати:
Мама-Безугла Ольга Олексіївна - 063-8456716
Тато-Безуглий Олександр Сергійович - 063 845 66 94
Волонтер-Захаріна Анна - 067 548 40 40

Реквізити:

Одержувач КБ Приватбанк
Розрахунковий рахунок 29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Одержувач: Безуглий Олександр Сергійович, ІПН 3035213294, благодійна
допомога на лікування дочки. Поповнення карти № 6762462039099251

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: