Допоможіть врятувати життя дівчинки-сироти!

Настя впала з 4 поверху і отримала численні травми. Щоб підвестися на ноги, їй потрібна складна операція, а рідних у дівчинки немає - вона сирота.

Падіння з четвертого поверху - не стало фатальним для двадцятирічної дівчини з Миколаєва. Наразі все залежить від грошей: аби Настя звелася на ноги, треба 17 тисяч гривень, інакше - візок та інвалідність. Але і це ще не проблема, біда в тім, що дівчина - сирота.

Настя разом із подругою винаймала квартиру. За її словами, якось зранку вийшла на балкон розвісити випрану білизну. Щоб дотягтися до мотузки, підставила стілець і прокинулась в реанімації.

Лікарі кажуть, те, що Настя вижила – диво. Після падіння з четвертого поверху у неї розтрощені п'яти, зламаний хребет, черепно-мозкова травма та численні забої. Зараз криза вже минула, дівчину перевели з реанімації до травматології, але найважче ще попереду.

Щоб Настя стала на ноги, їй потрібні закордонні стабілізаційні системи, які бюджетним коштом не закуповують.

"Ця операція – розкіш, так як і пластична хірургія. Одна така пластина може коштувати від 2 до 8 тисяч гривень", - зазначив Олександр Дем'янов, головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги.

Він запевнив, що дівчину-сироту намагатимуться лікувати бюджетним коштом і без цих систем. Але тоді на витяжках у корсеті Настя пролежить щонайменше півроку. Та й гарантії, що не залишиться інвалідом, немає. Саме тому Настусині друзі звертаються до небайдужих людей – крім них та волонтерів у неї більше нікого немає.

Лікарі кажуть - якщо стабілізаційні системи на хребет та на п'яти встановлять вчасно, ймовірно Настя зможе стати на ноги вже за кілька тижнів.

РЕКВІЗИТИ:

35427002000969 МФО 826013

Код ОКПО 05483090

ГУДКУ у Миколаївській області

Призначення платежу: для лікування пацієнта Анастасії Семенухи

ВідеоДопоможіть дитині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: