Допоможіть врятувати життя Марійці!

3-місячній Марійці зробили подвійну операцію й дали другий шанс на життя. Та  дівчинці терміново необхідно пройти повний курс реабілітації.

Марійці у тримісячному віці українські хірурги вперше одночасно видалили пухлину печінки, усунули патологію серця та органів дихання. Післяопераційні шрами на тілі крихітної дівчинки - нагадування про пережите. Дівчинці з її патологіями медики не давали шансів і на три місяці життя. Нині їй виповнилося 11 місяців, і цим вона завдячує своїм столичним рятівникам.

Кардіохірург, онколог та ще близько півтора десятка лікарів зробили неможливе. Поки один оперував серце та бронхи, інший - відтинав велетенську пухлину. Те, що операція унікальна не лише в Україні, а й у світі - вони дізнаються згодом.

Нині життя і здоров'я Марійки тримається на майже двох десятках медпрепаратів, кисневій подушці та інгаляторі.

Мала терпляче переносить усі необхідні процедури, утім, поліпшення немає. Марічка поки що не може сидіти, ходити, й почала втрачати вагу. Місцеві лікарі допомагають чим можуть, утім, зізнаються: можливості райлікарні обмежені.

Єдиний вихід - перебратися з хворою донькою до Києва, під постійний нагляд фахівців, утім, на це бракує коштів - жінка самотужки виховує двох дітей. Численні звернення до столичних чиновників допомогти винайняти дешеву кімнату в гуртожитку - успіху не мали.

Жінка просить про допомогу всіх небайдужих.

Телефон: 0962628173

Реквізити для допомоги:

ВАТ "Державний Ощадний банк України"

МФО 337568

розрахунковий рахунок № 290979340809

код 0933735691611

Номер рахунку 91611

САВОН ТЕТЯНА ДМИТРІВНА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: